[Nowość] Artemida -

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13276
  • Data rozpoczęcia

Głosujcie


  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser13276

Guest
Proponuje wprowadzić Artemidę na Hiperborea bo jej nie ma a powinna być :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Artemida -

Pisanie tej propozycji w ogóle zajęło Ci 2 minuty ? Podałbyś czemu powinna być, czy coś jeszcze by się zmieniło i tak dalej... jestem na nie.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Artemida -

Głos na nie, artemida jest na świecie bohaterów i niech tak pozostanie, jest jedną z niewielu rzeczy które wyróżniają właśnie ten świat.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poza tym była już podobna propozycja.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Artemida -

Artemida jest bardzo dobra, a Hiperborea (powiedzmy szczerze) trochę nudna jak na graczy :) Dla mnie nie. Więc niech Artemida sobie zostanie tylko na Światach Bohaterów :D

(P.S: Dodaj opcję "Obojętnie")
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Artemida -

Dodałam opcję - obojętnie.

Jestem na nie - Artemida funkcjonuje tylko na wybranych światach i niech tak zostanie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Artemida -

Artemida funkcjonuje tylko na wybranych światach i niech tak zostanie :)

Chyba świecie:) Więcej niż jeden światów bohaterów u nas jeszcze nie ma. A ten, który jest od dwóch lat jakoś nie przyciąga niczym...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Artemida -

Offtopa mi tu robisz :mad:

U nas jeden świat, ale ogólnie chodziło mi o to, że jest tylko na światach wybranych i niech tak zostanie.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Artemida -

Jak na mój gust bogowie są o tyle interesujący, że każdy powinien być udostępniany każdemu z graczy...
Szczególnie, że na Achillesie nowy gracz zostanie... ZJEDZONY :)
 

DeletedUser13276

Guest
Odp: Artemida -

tak przy okazji to jest świat specjalny więc moim zdaniem powinien być , a wy wszyscy jesteście na nie gracie tam chociaż czy tylko głosujecie z nudów ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Artemida -

A jaki jest sens grania na Hiperborei, bo nie wiem?! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Artemida -

Jestem przeciw tej propozycji. Artemida ma dość silne zaklęcia i bardzo mocne jednostki. Wprowadziłbyś na Hiperboreę trochę 40% noobów. Specjalnie tylko robiłyby tak: Ładujemy w Łaskę i hop na Iluzję :(

Iluzja powoduje, że nikt ich nie będzie atakował :confused: Brak sensu Hiperborei.

Hiperborea jest po to, aby gracze mogli się przeszkolić, a nie - jestem najsilniejszy, biorę Artemidę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Artemida -

Ponieważ nie gram na Hiperborei oddam głos na obojętne, ale myślę, że każdy świat ma coś dla siebie charakterystycznego i tak Artemida do tego świata nie została przypisana, więc nie będzie jego charakterystyczną częścią.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Artemida -

Propozycja została odrzucona, Artemida dostępna jest na światach począwszy od Troi, nie ma w planach wprowadzania jej na starsze serwery.
 
Status
Zamknięty.
Do góry