Atak/rozne czasy dojsc/zmiana szybkosci flot

  • Rozpoczynający wątek PulloTitus
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gamma
Od paru dni doswiadczylem roznic w czasie dojsc floty.Ogniowe wolniejsze biremy szybsze.W informacji o update nie bylo o tym nic.No i te ataki :/
doprowadza mnie do szalenstwa wyslanie ataku na czas bo system pokazuje mi,ze wyslalem za szybko atak i wejdze w bonusie.Prosze wyjasnic czy serwer koryguje te dane pozniej i atak dojdzie zgodnie z obliczeniem czasu dojscia wedle wskazan zegara z lewej strony na marginesie.Raz mi atak wejdzie 2 sek wczesniej a raz kilka za pozno.Jak mozna sie bawic w to jak niewiadomych jest az tak duzo ,Wystrczajacy jest czynnik szczescia w walce co do rozstrzygania bitew ale te czasy sa porazka maksymalna bo czasem mozna wyslac atak na siebie.
 

DeletedUser

Guest
Pullo dzieje się to dlatego że na gammie jest anty-timing 10 -/+ sek.
 

DeletedUser

Guest
Korzystając z tematu, chcę oznajmić, iż ostatnio na Theta jakimś cudem udało mi się wysłać 3 ataki na jedno miasto, które wchodziły w tym samym czasie tzn. ta sama godzina, minuta, sekunda...
 

DeletedUser

Guest
Odp

Czesc Macku,jak zdrowko?Ta gra zawsze czyms mnie zadziwia.Spore te roznice sa.Ciekawe czy ten sam anty-timing dziala na wsparcia...Bo jesli nie,to szkoda nerwow a ataki mozna slac w ciemno..Dzis ten anty-timing zalatwil mnie juz dwa razy i chyba lysy bede po nastepnym hehe.Milo Cie czytac na forum.Az strach sie bac jakie zmiany nam jeszcze zaserwuja updaty nastepne.Szukalem nickow administratorow,zeby sie wyzyc ale sie poukrywali i wystepuja pod innymi nickami.W koncu czlowiek upuscilby troche zlej,napsutej krwi ...Najlepiej mi sie czyta te odpowiedzi:"u mnie wszystko dziala,a probowales w innej przegladarce?"
.Do grania tu sa chyba potrzebne wszystkie bo nie wiadomo jaka po updacie bedzie dzialac :D
 

DeletedUser

Guest
Odp-Wszechmogacy

Chcialbym skorzystac z tego ale juz w naglowku wpisalem,ze temat jest na Gamma..
 

DeletedUser4

Guest
Jako że to nie błąd i wyjaśniono na cyzm polega ta funkcja, a nawet podano link do ankiety -> zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry