[Naprawiony] Atakuje mnie gracz którego nie mogę znaleźć

  • Rozpoczynający wątek Cemasz
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dwa razy miałem ataki od gracza, którego nie mogę nigdzie namierzyć, Gavaekos. Można to wyjaśnić?
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Atakuje mnie gracz którego nie mogę znaleźć

Ile czasu minęło między tym jak cię zaatakował a tym jak próbowałeś go szukać?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Atakuje mnie gracz którego nie mogę znaleźć

Gavaekos to nie gracz, lecz nazwa miasta związanego z misją wyspową :) Wygląda na to, że wykonywałeś misję, w której wybrałeś opcję odparcia ataku na twoje miasto (Problemy z biedotą - ścieżka wojny lub Zagrożenie z zewnątrz - ścieżka mądrości). W tym artykule w wiki możesz przejrzeć listę misji wyspowych oraz zadań, które trzeba wykonać, by je zakończyć, natomiast tutaj możesz dowiedzieć się więcej ogólnie o misjach.

Zauważyłam jednak, że w nazwie raportu brakuje informacji, że jest to miasto z misji - zgłosiłam to jako błąd :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Atakuje mnie gracz którego nie mogę znaleźć

A to jest jakiś problem? Jak dla mnie, to dobrze jest tak, jak jest aktualnie...w raporcie widać przecież, ze atak pochodził z misji wyspowej. A do tego chyba gracze powinni wiedzieć, że aktywowali taką, a nie inną misję wyspową...choć jak widzę po tym temacie, to nie koniecznie takie założenie jest prawdziwe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Atakuje mnie gracz którego nie mogę znaleźć

Sorki, bardzo możliwe, że to misja wyspowa, nie pomyślałem o tym. Dzięki.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Atakuje mnie gracz którego nie mogę znaleźć

To w takim razie powinno pisać przy temacie ``to nie błąd,, zamiast ``potwierdzony i zgłoszony,,.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Atakuje mnie gracz którego nie mogę znaleźć

A to jest jakiś problem? Jak dla mnie, to dobrze jest tak, jak jest aktualnie...w raporcie widać przecież, ze atak pochodził z misji wyspowej. A do tego chyba gracze powinni wiedzieć, że aktywowali taką, a nie inną misję wyspową...choć jak widzę po tym temacie, to nie koniecznie takie założenie jest prawdziwe.

Właśnie nie do końca jest to sprecyzowane w raporcie. Dla porównania, pierwszy raport pochodzi z ataku misji na nasze miasto, a drugi dostajemy, gdy jednostki z misji zaatakują nasze wsparcie:

misja.png

misja2a.png

W pierwszym raporcie brakuje informacji "(misja)".
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Atakuje mnie gracz którego nie mogę znaleźć

Nie no, ja wiem o co Tobie chodziło:) Mnie natomiast chodziło o to, że za każdym razem widać, że atak pochodzi z misji (zamiast miasta na mapce mamy zupełnie inną grafikę) i dla mnie jest to niepotrzebny dopisek. Tak jak w przypadku wsparcia jeszcze jestem wstanie zrozumieć taki dopisek (bo ja nie puszczam ataku), tak w przypadku wykonywania misji wyspowej przeze mnie jest to zbędne. Przecież sami klikamy, żeby te wojska nas zaatakowały, czyż nie?

PS: Do poprawienia jest wiele ważniejszych rzeczy i nie ma co się skupiać na takich mało istotnych :)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Atakuje mnie gracz którego nie mogę znaleźć

Właśnie nie do końca jest to sprecyzowane w raporcie. Dla porównania, pierwszy raport pochodzi z ataku misji na nasze miasto, a drugi dostajemy, gdy jednostki z misji zaatakują nasze wsparcie:

View attachment 5623

View attachment 5624

W pierwszym raporcie brakuje informacji "(misja)".

Nie popisuj się przed graczami.Ja mam leprze wojo ale się nie chwalę:cool:
 
Do góry