Ateny - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13671

Guest
Odp: Ateny - Party

pod jakim ty grasz nickem bo chciałbym cie w grze zobaczyć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Oj norbert - forumowy spamer a w grze coś Ci nie idzie ;)
Przybij trochę punktów to z pewnością ktoś Cię przejmie.
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Ateny - Party

Jestem pełen podziwu żeby zmobilizować aż 4 sojusze żeby przejąć małego wacka :D

Przynajmniej mamy już klarowne koalicje:
SMERFY
CZEMPIONI OLIMPU
DZIKIE HORDY
PSYCHICZNE MASKOTKI

Z kim wy będziecie walczyć skoro wokoło sami przyjaciele.
Gratuluje akcji, była na prawdę fajna :cool:
Szkoda, że nieudana :eek:

Pozdrawiam
wacek84
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

Jaka koalicja?
No co Ty... Teraz mnie zadziwiłeś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Raczej zbieg okoliczności. Wątpię, że ów koalicja istnieje - właśnie dlatego, że nie byłoby z kim walczyć ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Moze nie koalicji ale czy jakis sojusz z tej listy zaprzeczy, ze ma pakt czy pon z tymi sojuszem wyzej podanym? A moze wrecz napisze, ze ze soba walcza i da na to dowody?

Dla mnie to jest smieszne by najlepiej zapowiadajacy sie sojusz mial pakt czy pon z innymi sojuszamiz czolowki.

Kazdyz tych sojuszy gra zapobiegawczo i ma pakty czy pony z tymi co moga stanowic zagrozenie...

Brak tu sojuszyz jajami, ktorzy walcza a nie paktuja...

Przeciez taki sojusz smerfy powinien miec max 1 pakt czy pon z jakims sojuszemz topki a reszte lac i eliminowac z drogi po tron.

Natomiast inne sojusze jak maskotki czy dh majace ambicje na tronw przyszlosci powinny lac smerfow a nie ich pielegnowac dbac o nich ponem i pakterm i dac im sie rozwijac by potem juz pomarzyc o walce o tron.

Nie wspomne o tym soju Czampioni Olimpu, ktory na Omega nie wytrwal kilku tygodni w walce z nami gdzie jest tu tak wielka masowka a nie walczy z nikim...

Ladne macie tu jaja na tym swiecie i mega nudy bez wojen...

Na razie silni sie lacza by eliminowac slabszych lol co za patologia :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ateny - Party

Ech Kubiak (nie Kubiak)...

1. Ja zaprzeczam tej informacji. Na pewno nie należymy do koalicji jaką w swoim umyśle stworzył Wacek. Już się zastanawiałam, czy to podpucha, przypadek, czy przeoczenie??

2. Dlaczego każdego, kto ma inną politykę i wizję przyszłości inną niż Ty nazywasz patologią? Jesteś tylko obserwatorem - nie wierz co się dzieje wewnątrz sojuszy, więc proszę... Chociaż raz, ten jeden jedyny raz, w tym temacie zamilknij.

3. Co do Maskotek... Czy to silny sojusz to nie wiem. Mieliśmy cholernie opóźniony start, wielu osobom kończyła się ochronka nawet 5 dni po zakończeniu jej u pierwszych graczy. Do końca ochronki ludzie lekceważyli Maskotki, ale były osoby, które zaufały słowom jednego z założycieli, że stworzy wraz z innymi silny sojusz i nie zlekceważyły Maskotek. Inni się wyśmiewali... rozprujemy te pluszaki... Największy błąd wodza - zlekceważyć domniemanego przeciwnika ;)

4. Co do wizji przyszłości (oj różniącej się od Twojej) to nie będę się wypowiadać. Wszystko się jeszcze okaże.
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Ateny - Party

Ano stworzyłem w swoim umyśle taką koalicję, ale po głębszym przemyśleniu rzeczywiście mogłem się mylić :D

To tylko zbieg okoliczności:
Od 23:59:?? do 23:59:44 - 21 ataków i zaraz po północy 20 wsparć z w/w sojuszy to zbieg okoliczności :D

A i oczywiście finałowy kolonek Mogiego

To chyba zbieg okoliczności :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ateny - Party

Przeciez ja napisalem, ze to raczej nie koalicja a po prostu pony i pakty pomiedzy tymi sojuszami.

Nie zaprzeczylas, ze macie pakty czy ponyz tymi sojuszami wiec tu sprawa chyba jest dosc oczywista.

Ja zadam bardzo prosciutkie pytanie.

Z kim z tej listy walcza Maskotki?

Jezeli z nikim to dla mnie to juz patologia.

To lista pierwszej 4 serwera a tu wychodzi na to, ze te sojusze ze soba nie walcza wiec ciezko bedzie znalezc choc jedna osobe co powie, ze to jest normalne.

Prosilbym o jasna odpowiedz czy walczycie z nimi lub czy jakis sojusz z listy walczyz pozostalymi jak tak to z kim?

Jezeli nie chcecie ujawniac tego to prosze o jasna odpowiedz, ze nie mozecie udzielic taki8ej informacji a kazdy juz po swojemu bedzie sie domyslal kto z kim itp.

Dla mnie to wyglada tak, ze niby dobre sojusze ale kazdy z nich boi sie walki z czolowka i gra zachowawczo bez wojen z powaznymi rywalami a skupia sie na plotkach.

Dzieki temu zaden sojusz nie padnie szybko a potem jak juz bedzie wiele miasto to walka bedzie do usranej smierci na zabieranie sobie miasteczek.

Moje pytanie do niby najlepszego sojuszu smerfyz kim wy walczycie?

Poza tym, ze slicznie wygladacie na papierku to z kim walczycie? jaki mocny sojusz lejecie? a raczej ile? i jakie?

bo jezeli bawicie sie w walki z plotkami tego swiata to ja juz was nie uwazam za dobry sojusz.

0 agresji 0 powaznych wojen mass ponow paktow ukladzikow i ostroznosci.

Widze, ze swiat Ateny pieknie wystartowal...

No ale jezeli ponad polowa swiata ateny to pobici uciekinierzyz Omega to co sie dziwic?

Zeby nie bylo uwazam, ze sa tu tez dobrzy gracze i widze po nickach to. Ale jak na razie brak mi tu agresywnego sojuszu i lidera swiata.

P.s. Sisi sadzilem, ze znasz moj nick. Jestem z MDG i sie znamy...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ano stworzyłem w swoim umyśle taką koalicję, ale po głębszym przemyśleniu rzeczywiście mogłem się mylić :D

To tylko zbieg okoliczności:
Od 23:59:?? do 23:59:44 - 21 ataków i zaraz po północy 20 wsparć z w/w sojuszy to zbieg okoliczności :D

A i oczywiście finałowy kolonek Mogiego

To chyba zbieg okoliczności :D


Czyli juz jasno widac, ze smerfy z z tymi sojuszami wspolpracuja. Smerfy wstydzcie sie, ze z cala topka paktujecie a walczycie z mniejszymi sojuszami hahah zal :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Ateny - Party

Turku, mówiłam nie raz - nie będę dyskutować z Tobą na FO, bo to nie ma najmniejszego sensu ;)
Tak, wiem, że to Ty piszesz - nie trudno Twojego sposobu pisania nie kojarzyć.

P.s. Sisi sadzilem, ze znasz moj nick. Jestem z MDG i sie znamy...
Taaa i nie ukrywam, że mam z tym nie małe problemy, od pierwszego postu jaki zamieniliśmy, jeszcze kiedyś tam na Tau :D

Co chciałam to powiedziałam i zaprzeczam takowej koalicji jaka została wypisana.
Przynajmniej Maskotki na pewno walczą z niektórymi w tej niby koalicji, ale szczegółów zdradzać nie będę!

Wacek zapomniał napisać o sojuszu/sojuszach, które mu pomagały.
Wiec kamilku nie chrzań, że jest 200 na 30 ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12438

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Ateny - Party

fajnie macie razem się bijecie i razem sobie pomagacie
 
Do góry