[Nie można powtórzyć] błąd 502

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Czy ktoś może udzielić odpowiedzi na moje pytanie dlaczego kiedy próbuję zalogować się na grepolis na drugi komputer w domu wyskakuje mi takie coś i zupełnie nic nie pomaga poza wyczyszczeniem komputera przez CCLeaner?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: błąd?

londi wyczyszczenie pamięci i ciasteczek nie pomogło?

W takim razie może problem leży po stronie połączenia internetowego.
Łączysz się kablem, czy przez WiFi?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: błąd?

CHodzi o to że CCleaner to jedyne rozwiązanie ale meczace jest ciągłe czyszzenie komputera kiedy chcę się tam zalogować.
Łączę się przez Wi-Fi teraz u siebie jak u na drugim kompie gdzie występuje ten problem.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: błąd?

Spróbuj wyłączyć wtyczki w przeglądarce, jeśli to nie pomoże, to możesz wypróbować inną przeglądarkę, żeby sprawdzić, czy to w niej tkwi problem.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: błąd?

chrome nawalało, opera także, explorer zadziałał.
jutro zobaczę jakie tam są wtyczki i spróbuję ponownie b nie mam już dostępu do tamtego komputera:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: błąd?

firefox nie był sprawdzany, jutro wszystko dokładnie przejrzę bo jak piszę teraz nie mam możliwości.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: błąd?

Explorer nigdy nie powinien być rozwiązaniem...chyba, że lubisz zostawiać uchylone okienko na świat:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: błąd?

Nieeee, poprostu majpierw błąd pokazał się na chrome, sprawdziłam opere i to samo, potem explorera i tam zadziałało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: błąd?

Bo może jak jesteś zalogowany na 2 komputerach na to samo konto , to może tylko jednym można :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: błąd?

Jak jest się na 2 to z jednego wywala tak jak na przeglądarce i apce:)


A ja znów na tym komputerze mam błąd że nie moge wleźć na grę. znowu
502 Bad Gateway

nginx

Skrypty tylko potusek i dio. nei mam pojecia o co chodzi z tym.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ciągle to samo, chcę wejść na drugi komputer błąd pokazuje się ten sam. znika po czyszczeniu CCleanerem..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: błąd?

Potwierdzam, że taki błąd istnieje. Sam mam problem na firefoxie z zalogowaniem się na jeden, i tylko jeden ze światów, co ciekawe na inny świat mogę zalogować się bez problemu, natomiast na chromce działało normalnie.
 
Odp: błąd?

Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

Przede wszystkim odradzam korzystanie z różnych programów typu CCleaner, jeśli pojawiają się problemy, gdyż bywają one niestety czasami zawodne. Widzę, że masz co najmniej AdBlocka i Tempermonkey zainstalowane - wyłącz je oraz wszystkie pozostałe skrypty - nawet te, które wydają się nie mieć nic wspólnego z grą. Potem naciśnij na raz Ctrl + F5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry