Błąd Ataku ??

  • Rozpoczynający wątek MrOwn3D
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam!
Jak jest to możliwe ze gracz z taka ilością pkt może zniszczyć mi cale wojsko i dlaczego nie widzę jego wojsk gdy go atakuje ile stracił i ile mu zostało ?? może mi ktoś to wyjaśnić ?? jest to błąd ??
ScreenShoty z Ataku

http://img21.imageshack.us/gal.php?g=grepolisl.jpg

Dziękuje i Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Na moje niewprawione oko wygląda na to, że to nie jest błąd.

Klikając w swój mur możesz się dowiedzieć ile ubiłeś podczas tego ataku, warunek jest jednak taki, że musiałbyś wiedzieć ile do tej pory wojska zniszczyłeś.
Twój przeciwnik najwidoczniej miał trochę defa i zapewne powołał oddział rozwścieczonych wieśniaków - oddział obywatelski.
Znak zapytania po stronie broniącego pojawia się w momencie, gdy stracimy całe wojsko i nie ma nam (głównodowodzącemu) kto przynieść meldunku o stanie wojsk wroga.

PS, nie atakuje się defem niesprawdzonych miast...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Na moje niewprawione oko wygląda na to, że to nie jest błąd.

Klikając w swój mur możesz się dowiedzieć ile ubiłeś podczas tego ataku, warunek jest jednak taki, że musiałbyś wiedzieć ile do tej pory wojska zniszczyłeś.
Twój przeciwnik najwidoczniej miał trochę defa i zapewne powołał oddział rozwścieczonych wieśniaków - milicję.
Znak zapytania po stronie broniącego pojawia się w momencie, gdy stracimy całe wojsko i nie ma nam (głównodowodzącemu) kto przynieść meldunku o stanie wojsk wroga.

PS, nie atakuje się defem niesprawdzonych miast... Łucznicy

122 Szermierzy , 100 Łuczników Takie wojsko mu zniszczyłem na raporcie widać jaki ma poziom muru jest on nie wielki (4 poziom) po za tym gdyby miał ta Milicje to z taka ilością PKT jaka on posiada to max ilość wyniosła by 100-150 i to jest niemożliwe żeby taki Gracz zniszczył mi takie wojsko ... Jeżeli to co mówisz jest prawda i to nie jest żaden błąd to rezygnuje z tej gry... bo co to jest za gra gdzie gracz z ilością prawie 1000PKT niszczy cale wojsko graczowi co posiada tych PKT prawie 4500 n/c :)
Czekam na dalsze opinie i posty

Dzieki !
 

DeletedUser

Guest
Echh, wpisując do symulatora:
100 szermierzy i 100 łuczników, do tego mur 4 lvl, oddział obywatelski 120 i jeszcze szczęście -12%, wychodzi na to że przegrywasz... przykro mi, ale taka jest prawda. To nie są wygórowane liczby.
Szczęście przeważyło, gdyby było na plusie to byś zapewne wygrał. Licz się też z tym, że może ma jakiegoś kolegę na wyspie i mu coś podesłał. Nie trzeba być w sojuszu, żeby ze sobą współpracować.

to jest niemożliwe żeby taki Gracz zniszczył mi takie wojsko
Jakie wojsko?? Wysłałeś 200 jednostek, których powinno się używać w obronie, a nie w ataku.

Różnica między Tobą, a Twoim przeciwnikiem (punkty) może polegać na tym, że Ty poszedłeś w eko, a on w wojsko. Zamiast budować kopalnie, produkował żołnierzy i rozbudowywał gospodarstwo.
Mając 4,5k powinno się już coś o grze wiedzieć...

Mam w tej chwili mniej punktów niż Twój przeciwnik, a też byłabym w stanie stawić Ci czoła. Dramatyzujesz :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie ma po co pisać dalszych opini. ;)
"bo co to jest za gra gdzie gracz z ilością prawie 1000PKT niszczy cale wojsko graczowi co posiada tych PKT prawie 4500" ahh, podoba mi się to. :) ahahahahahh

wal dalej w punkciki, a na pewno wygrasz z każdym! :D

na koniec napiszę, że to oczywiście nie jest błąd.
 

DeletedUser

Guest
nie ma po co pisać dalszych opini. ;)
"bo co to jest za gra gdzie gracz z ilością prawie 1000PKT niszczy cale wojsko graczowi co posiada tych PKT prawie 4500" ahh, podoba mi się to. :) ahahahahahh

wal dalej w punkciki, a na pewno wygrasz z każdym! :D

na koniec napiszę, że to oczywiście nie jest błąd.
Darowałbyś sobie takie wypowiedzi i nie skomentuje Twojego postu nie wiem czy wiesz ale nie każdy wie wszystko jak "TY" i ma czas czytać dokładnie które wojsko jest dobre w ataku a które w obronie Ja osobiście o tym nie wiedziałem ze takie coś istnieje tak samo jak Symulator nawet nie wiedziałem na jakiej zasadzie to działa i przed chwila to skumałem i Dziękuje Laina za ta odpowiedz :) Teraz przynajmniej rozumiem mniej więcej na czym ta gra dokładnie polega i jakie wojsko trzeba mieć aby atakować a jakie żeby bronic się :]
Czyli Twoim zdaniem to przez Szczęście na minusie straciłem cale wojsko ? Jeżeli tak to naprawdę jest to dziwna gra :D
 

DeletedUser

Guest
Grałeś poprzednio, bądź grasz w OGame?
Bo jeśli tak, to mogę jedynie dodać:
Ktoś kto ma mniej pkt, nie oznacza że nie ma wojska, bądź ma go znacznie mniej. Z racji tego że za jednostki nie otrzymujemy pkt.

Pozdrawiam. Wiatru w Żagle !
 

DeletedUser

Guest
MrOwn3D, nie wiem czy przez szczęście, bo ciężko jest powiedzieć co przeciwnik miał u siebie. Jeżeli moje zgadywanki były trafne, to szczęście przeważyło szalę.
PS, nie trzeba mieć dużo czasu żeby przejrzeć parametry jednostek w koszarach :] Kwestia kilku - kilkunastu minut studiowania i się wie.
Poczytaj czasem forum, albo przynajmniej wiki.

Powodzenia!
 

DeletedUser

Guest
Ja mam inne pytanie, przy ataku okrętem kolonizacyjnym,
dostaję raport że nie przedarłem się do miasta
sprawdzam w murze i okazuje się ze wojska się podzieliły
Większa część została stracona w ataku, mniejsza zaś w obronie.

I tak np jednostki które zginęły w obronie to

5 procarzy 4 hoplitów, 3 kawalerzystów, 3 rydwany, 2 katapulty, 3 harpie, 2 meduzy.

Moje pytanie zatem brzmi dlaczego nie dostałem raportu z obrony, czy to błąd w grze?

jednostki morskie które powróciły do portu to
31 transportowców, 3 okręty ogniowe i 2 biremy

Zaś raport z ataku jest również dziwny bowiem pokazuje zmniejszoną ilość jednostek przy ataku, tak jakby obrona odbyła się najpierw, a później nastąpił atak, jeżeli zaś tak by było to powinien się pojawić raport że przedarłem się do miasta i zacząłem oblężenie jednak nic takiego nie było.
Czy zatem jest to błąd w grze?
Raport za ataku
atakkolonem.jpg


oraz mur obronny jednostki stracone w obronie gdzie zauważyłem brakujące jednostki z ataku

mur3.jpg

czyli najbardziej rzucające się w oczy
3 harpie, 2 meduzy, 2 katapulty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wszystko się wyjaśniło
Przeciwnik rzucił moc zeusa na armię zbliżającą się do jego osady
:)
pytanie nieaktualne :)
 
Do góry