Błąd - Brander

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7672
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7672

Guest
Na początku się tym nie przejąłem, ale potem sprawdziłem co szło z kolonem i natknąłem się na takie coś:



Uploaded with ImageShack.us

Miłego naprawiania tego problemu.. Podobno to zostało "naprawione" ale chyba coś znów szwankuje. Może jednak dać branderom "legalną" możliwość atakowania niż ciągle użerać się z tym problemem?

Pozdrawiam, jekop
 

Robin65

Zespół Grepolis
Niezupełnie masz rację. Błąd w ataku, w którym wysłane były brandery wraz ze statkiem kolonizacyjnym polegał na tym, iż nawet w przypadku porażki obecność branderów (nawet w minimalnej ilości) chroniła kolonizatora przed zatonięciem i to zostało wyeliminowane.
 

DeletedUser7672

Guest
Niezupełnie masz rację. Błąd w ataku, w którym wysłane były brandery wraz ze statkiem kolonizacyjnym polegał na tym, iż nawet w przypadku porażki obecność branderów (nawet w minimalnej ilości) chroniła kolonizatora przed zatonięciem i to zostało wyeliminowane.
No tak, ale atak się przebił i kolon siedział w mieście, tzn.: okupacja była w toku... więc już nie rozumiem tego..?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Gdyby na pokazanym przez Ciebie raporcie zamiast szybkich stały w obronie biremy to przed usunięciem buga statek kolonizacyjny by nie zatonął.
 

DeletedUser7672

Guest
Gdyby na pokazanym przez Ciebie raporcie zamiast szybkich stały w obronie biremy to przed usunięciem buga statek kolonizacyjny by nie zatonął.
Podczas ataku byłem w szkole więc nie spodziewałem się żadnych akcji na mnie - w sumie to ja atakuję. Tu też kolon nie zatonął ale zakotwiczył.. czyli można "zmieszać" atak z branderami ale nic to nie da czy o co biega..?
 

DeletedUser

Guest
Naprawiony bug polega na tym, że Brandery już nie wprowadzą kolona do miasta. U cb kolon wszedł ponieważ atakujący miał jeszcze statki ogniowe.
 

DeletedUser4

Guest
Naprawiony bug polega na tym, że Brandery już nie wprowadzą kolona do miasta. U cb kolon wszedł ponieważ atakujący miał jeszcze statki ogniowe.

Nie mowiac ze jak bys wyslal taki sam atak bez kolona i brander to rezultat bylby taki sam. Transportowce nie sa najlepsza obrona.

Tak jak pisali juz poprzednicy - dawniej brander z kolonem powodowal niesmiertelnosc kolona. Obecnie atak mozesz wyslac jak dawniej, ale jezeli obronca ma wystarczajaco wojska by sie obronic, to kolon zginie.
 

DeletedUser7672

Guest
Nie mowiac ze jak bys wyslal taki sam atak bez kolona i brander to rezultat bylby taki sam. Transportowce nie sa najlepsza obrona.

Tak jak pisali juz poprzednicy - dawniej brander z kolonem powodowal niesmiertelnosc kolona. Obecnie atak mozesz wyslac jak dawniej, ale jezeli obronca ma wystarczajaco wojska by sie obronic, to kolon zginie.
No to już kapuję, ale jeszcze raz powtórzę:

Podczas ataku byłem w szkole

Wiem że się nie broni łódkami!

Dzięki za pomoc, pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry