[Nie można powtórzyć] Błąd przy zmianie nazwy miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15166

Guest
Ostatnio (z nudów:)) wielokrotnie, szybko klikałem zmianę nazwy miasta(nie zmieniałem jej) i zapisywałem, po kilku takich kliknięciach nazwa miasta całkowicie zniknęła, nawet po zmianie miasta na inne nazwa nadal nie była wyświetlana. Dopiero po ponownym zalogowaniu się pojawiła. Nie jest to jakiś poważny błąd ale skoro występuje to dlaczego ma nie być naprawiony ;)
1.JPG
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Błąd przy zmianie nazwy miasta

może zaklikałeś ten przycisk na śmierć ;)
 

DeletedUser17341

Guest
Odp: Błąd przy zmianie nazwy miasta

Szkoda, że nie widać zainteresowanie od innych graczy bo może robi to się tylko Tobie :p
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Błąd przy zmianie nazwy miasta

Spróbuję też tak, efekty napiszę w edycji postu, zaraz zobaczymy :D

@edit: Udało mi się, poklikałem w to z 200 razy, a teraz boli mnie palec :( Ale do rzeczy: błąd występuje jak klikniemy dużo razy na przycisk ''Zmień nazwę miasta'' i ''Zapisz nazwę miasta''. Tyle z mojej strony.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Błąd przy zmianie nazwy miasta

Spróbuję też tak, efekty napiszę w edycji postu, zaraz zobaczymy :D

@edit: Udało mi się, poklikałem w to z 200 razy, a teraz boli mnie palec :( Ale do rzeczy: błąd występuje jak klikniemy dużo razy na przycisk ''Zmień nazwę miasta'' i ''Zapisz nazwę miasta''. Tyle z mojej strony.
aż 200 razy nie trzeba klikać by się tak zrobiło wystarczy że klikniemy klika(5-10) razy tak jak napisałeś przycisk ''Zmień nazwę miasta'' i ''Zapisz nazwę miasta''
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Błąd przy zmianie nazwy miasta

"może zaklikałeś ten przycisk na śmierć"....tak można właściwie wszystko "załatwić". Po takim działaniu z nudów dobrze jest wyczyścić cache i przeglądarkę :))
 
Do góry