[Naprawiony] Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

  • Rozpoczynający wątek komost
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Po tej "aktualizacji", jeżeli na jakimś mieście jest rezerwacja paktowicza, to po ustawieniu kursora na tym mieście, nie otwiera się okno informacyjne.
Trzeba specjalnie kliknąć na takim mieście, żeby się coś dowiedzieć.:confused:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Na szarakach podobnie - brak okna po najechaniu kursorem.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Na Sparcie z tego co widzę jest tak samo. Jednak tylko w przypadku miast z rezerwacją paktowicza. Przy rezerwacjach sojuszu, czy braku rezerwacji wszystko wygląda normalnie.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Zgadza sie.
Potwierdzam u mnie tez tak jest.
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Korzystając z okazji, że błąd jeszcze nie został potwierdzony, mam pytanie do suportu:

Czemu nie nagradzacie autorów zgłoszonych błędów punktami reputacji?:p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Te punkty reputacji to już dawno wymarły i mało kto je komukolwiek przyznaje...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Po własnym przykładzie wnioskuję, że niektórzy potrafią tylko i wyłącznie minusować, bo plusa od tej samej osoby już nie dostaniesz nie ważne co napiszesz. Ale co poradzić na takich ludziów ?:D

Również potwierdzam, że na akcjum podobna sytuacja
Niebieska kropka - wszystko gra. Kropka zielona i szarak - brak okna.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Błąd udało się potwierdzić i został już zgłoszony do techników :)

Korzystając z okazji, że błąd jeszcze nie został potwierdzony, mam pytanie do suportu:

Czemu nie nagradzacie autorów zgłoszonych błędów punktami reputacji?:p

Dobry pomysł, dzięki za sugestię :D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Można o dokładniejsze informacje(albo o pogonienie ich) kiedy ci projektanci mody w inno zamierzają naprawić BŁĄD? Czy przerasta to ich zdolności? A może skupieni są na przerabianiu grafik?
Wściec się można z tymi dziadowskimi rezerwacjami..
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Można o dokładniejsze informacje(albo o pogonienie ich) kiedy ci projektanci mody w inno zamierzają naprawić BŁĄD? Czy przerasta to ich zdolności? A może skupieni są na przerabianiu grafik?
Wściec się można z tymi dziadowskimi rezerwacjami..

Błąd powinien zostać naprawiony w wersji 2.90.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

U mnie nie ma poprawy po aktualizacji...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Eh...jakaś aktualizacja mnie wyrzuciła chwilę wcześniej z gry i stąd pomyłka :)

PS: A dzisiaj co to była za aktualizacja niezapowiedziana?!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Mi także pokazała się informacja o aktualizacji, a rezerwacje jak awalały, tak nawalają.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

mam pytanie czy u kogos kto ma premke chocby kapitana apka jak sie na nią wejdzie pokazuje że go brak ?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

to nie była aktualizacja tylko niezbędna łatka techniczna, przepraszamy za niedogodności.
Ok, rozumiem. Tak mnie zaskoczyła trochę i myślałem, że to ta właściwa aktualizacja...nawet nie myślałem wtedy, że dzisiaj nie jest środa :)

PS: Jak dla mnie, to takie prace techniczne powinny być prowadzone w nocy, a nie w środku dnia, ale to już temat na inną dyskusję.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Tak i nie. Tak, bo najmniej przeszkadzają graczom. Nie, bo jak coś nie pyknie to będzie źle. Tego typu akcje są dokonywane tylko wtedy gdy jest to niezbędnie konieczne. Pomijam zapowiadane updaty.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego, że takie prace techniczne są prowadzone tylko wtedy, jak to jest konieczne. To jest normalne przecież, że jak coś jest nie tak, to trzeba poprawić :)

Nie rozumiem tylko stwierdzenia:
Nie, bo jak coś nie pyknie to będzie źle
Chodzi Ci o to, że jak coś pójdzie nie tak, to nie będzie komu tego w nocy poprawić po przeprowadzeniu takich prac technicznych? Czy o coś innego, bo ciężko to zrozumieć...jak dla mnie, to ktoś te prace techniczne przeprowadza i jakby je robił w nocy, to równie dobrze mógłby to wtedy od razu poprawić. A jak brakuje takich osób, to postarałbym się o etat dla nich, bo gra jest tworzona dla graczy przecież, a jak gracz zadowolony, to wyda więcej kasy i wtedy producent też będzie szczęśliwy. Jakby na to nie patrzeć, to wszystkie "czary" na serwerach dzieją się w nocy (odpalanie cudów/usuwanie kont/itp/itd) i jak dla mnie to takie prace techniczne także powinny się wtedy odbywać...choć pewnie za "czary" odpowiedzialny jest automat i stąd brak powiązania jednej sprawy z drugą. A prace techniczne w dzień powinny się odbywać tylko wtedy, gdy jest to absolutnie niezbędne...na przykład, gdyby wysypał się cały serwer/jakichś ataków/itp/itd.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Błąd przyrezerwacjach po aktualizacji.

Właściwie sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Te jak to określiłeś czary są automatyczne. W nocy dyżurują jedynie sysadmini, a przy wprowadzaniu zmian w kodzie bezpieczniejsza jest pełna obsada. Zatrudnianie jej w godzinach nocnych to niepotrzebne dodatkowe koszty.
 
Do góry