[Naprawiony] Błąd raportów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Pojawiło mi się to wczoraj, ale nie chciało mi się niczego z tym robić. Dzisiaj się za to wziąłem na poważnie i wyszło na to, że nie mogę niczego z tym zrobić. Świat Sparta.

A mianowicie pojawiło mi się wczoraj wieczorem, że mam dwa nieotwarte raporty. Przeszukałem skrzynkę z raportami wzdłuż i wszerz i żadnego takiego raportu nie znalazłem. Postanowiłem więc wyczyścić dane tymczasowe z poziomu gry. Nic nie dało...czyszczenie z poziomu przeglądarki podobnie nie dało efektu. Skończyło się na czyszczeniu całego systemu specjalnym programem i nic...jak miałem dwa nieotwarte raporty, tak mam.

Poszedłem krok dalej i usunąłem wszystkie raporty ze skrzynki (choć za bardzo mi się to nie podobało, bo kilka skanów portów miałem ważnych) i co? Skrzynka pusta, a ja mam dwa nieotwarte raporty.

107qr89.jpg


Jakieś pomysły?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Teraz zauważyłem, że screen robiłem z włączonymi skryptami. Jak potrzeba, to zrobię po wyłączeniu skryptów, jednak wyglądał będzie on tak samo. Raporty widmo nadal obecne...
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Błąd raportów

Był podobny problem z wiadomościami podczas eventu
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd raportów

To ja wiem, że był...tylko u mnie raporty się jakieś pojawiły dziwne wczoraj wieczorem i nie wiem, co z nimi zrobić.

PS: Sprawdzałem właśnie na mobilu i te raporty tam wiszą tak samo...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Błąd raportów

Najprawdopodobniej powiązane jest to z eventem, niewidoczne raporty również zostały zgłoszone jako błąd. Póki co wyczyściliśmy nieistniejące nieprzeczytane raporty na wszystkich światach, powinny zniknąć również na twoim koncie. Jest to tymczasowe rozwiązanie, dopóki błąd nie zostanie całkowicie naprawiony.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd raportów

Dzięki. Rzeczywiście zniknęły.

Choć nie wiem zbytnio jaki miały one związek z eventem, skoro nie było żadnych raportów z niego, a dodatkowo wczoraj już go nie było...ale nie mam siły dzisiaj myśleć o tym.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Błąd raportów

W przyszłości takie zjawisko warto zgłosić ticketem, możemy to spróbować doraźnie załatać, nie będzie potrzeby usuwania raportów, które czasem są jednak potrzebne, a drażniąca cyferka zniknie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Błąd raportów

Na przyszłość będę pamiętał i jak się pojawią "raporty widmo", to będę zgłaszał ticketem...myślałem, że jak wyczyszczę to, co mogę, wszystko ulegnie poprawię, a tutaj nic to nie dało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd raportów

Mam aktualnie ten sam problem - 2 nieprzeczytane raporty...
(Troja)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Błąd raportów

"Odp: Błąd raportów
W przyszłości takie zjawisko warto zgłosić ticketem, możemy to spróbować doraźnie załatać, nie będzie potrzeby usuwania raportów, które czasem są jednak potrzebne, a drażniąca cyferka zniknie."

Ta forma bedzie właściwa do ewentualnego, doraźnego pozbycia się tego problemu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd raportów

Zgłaszam sam fakt, że błąd się powtarza - być może będzie potrzebna aktualizacja jeśli pojawia się to na większą skalę.
 
Do góry