[Naprawiony] Błąd tłumaczenia - misja samouczka

  • Rozpoczynający wątek *ONYX*
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W samouczku (po wybudowaniu 10 birem następna misja)
Nazwa Misji : EKSPANSJA
Dwie pierwsze pozycje na tablicy po polsku
Ostatnia po niemiecku -> Baut ein Kolonieschiff

Proszę sobie sprawdzić

skan 3.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Błąd tłumaczenia - misja samouczka

Dzięki za zainteresowanie. Też to zauważyłam i już zostało to zgłoszone jakiś czas temu, pewnie w najbliższej aktualizacji tekst powinien być po polsku.
 

DeletedUser17911

Guest
Odp: Błąd tłumaczenia - misja samouczka

To nie jedyny błąd , kolon wybudowany ,port na 20lvl ,miasto założone = misja nie wypełniona ? Dlaczego ?
 

DeletedUser17341

Guest
Odp: Błąd tłumaczenia - misja samouczka

ja mam większy poblem bo nie mogę tej misji przyjąć, dlaczego?
wielkość paska mi przeszkadza i nie potrafię go zmniejszyć, mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak go pomniejszyć?
 
Odp: Błąd tłumaczenia - misja samouczka

bozydar666, rozumiem, że masz aktywną misję Ekspansja, wybudowałeś statek kolonizacyjny i nadal nie możesz odebrać nagrody za tę misję? Jeśli tak jest, to proszę napisz ticketa do supportu, a wówczas Twoja sytuacja zostanie dokładnie przeanalizowana.

Decramen, rozumiem, że masz na myśli menu na dole ekranu. Może je zminimalizować klikając na małą strzałkę na dole na samym środku paska lu też możesz po prostu zmniejszyć rozmiar menu klikając taki mały okrągły przycisk w lewym górnym rogu menu - po jego naciśnięciu będziesz miał suwak do regulacji wielkości menu. Alternatywnie możesz oddalić cały ekran naciskając Ctrl i -.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd tłumaczenia - misja samouczka

ja mam większy poblem bo nie mogę tej misji przyjąć, dlaczego?
wielkość paska mi przeszkadza i nie potrafię go zmniejszyć, mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak go pomniejszyć?

A może nie masz odpowiednich wtyczek?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd tłumaczenia - misja samouczka

Chcą ukończyć misję EKSPANSJA musisz również wybudować statek kolonizacyjny (to pisze niestety po niemiecku)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd tłumaczenia - misja samouczka

Co to są za słowa napisane po niemiecku?
 
Status
Zamknięty.
Do góry