[Naprawiony] błąd w misji "wioska w opałach"

  • Rozpoczynający wątek witoldGTI
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam

na wstępie gratuluję "jakości" gry a teraz meritum

wioska w opałach trzeba wysłać 60 jednostek, żeby było szybciej wysłałem co miałem ponad 300 jednostek
i co ... kicha pokazuje, od godziny że jest w trakcie realizacji. Gdy znowu klikam na misje to od początku zaczyna się zabawa

na komórce (aplikacja mobila) misja nie aktywna dla tego świata - powiadomiono twórców i tak dalej

cała moja praca poszła się ....

DZIĘKUJĘ
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

nie tylko z tą misją są problemy, wywaliło wszystkie misje na ekran i żadnej nie da się zrobić z wyspy na której jest misja bez względu czy dodatki są włączone czy nie



w tej wojska poleciały i siedzą tam



a tu surowców nie chce przyjąć



i można sobie klikać ile się chce i nic

 

DeletedUser19924

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

Czegoś takiego jeszcze w tej grze nie widziałem...a trochę tego było.

Próbowałeś wyczyścić wszystkie dane przeglądarki (temp/cookies), zalogować się z poziomu innej przeglądarki? Twoja przeglądarka jest aktualna?

Jeśli to nie pomoże, to napisz bezpośrednio do supportu. Oni mają możliwość akurat sprawdzania stanu misji wyspowych i ich aktywowania. Może coś poradzą, bo to jest jakiś nowy błąd i skoro nie ma innych wpisów może akurat dotyczyć tylko Twojego konta...a to jest problem:/
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

Czegoś takiego jeszcze w tej grze nie widziałem...a trochę tego było.

Próbowałeś wyczyścić wszystkie dane przeglądarki (temp/cookies), zalogować się z poziomu innej przeglądarki? Twoja przeglądarka jest aktualna?

Jeśli to nie pomoże, to napisz bezpośrednio do supportu. Oni mają możliwość akurat sprawdzania stanu misji wyspowych i ich aktywowania. Może coś poradzą, bo to jest jakiś nowy błąd i skoro nie ma innych wpisów może akurat dotyczyć tylko Twojego konta...a to jest problem:/

Mam identyczny blad na geli i co najmniej jedna osoba tez
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

Czyli błąd jest powszechniejszy, a nikt nic na jego temat więcej nie pisze...trochę szkoda.

Opiszcie dokładniej, czy tak jest na wszystkich światach, czy może dotyczy to jakiegoś konkretnego i wszystkim będzie pewnie łatwiej. Temat założony, błąd nawet ładnie opisany, a brak podstawowych danych na temat świata, itp:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

napisałem rano do supportu i cisza

a tak apropos błędu to zostałem bez woja więc ... jestem teraz cienki jak d..a węża

błąd wisi od 5:30 rano tzn wojsko wyruszyło i zaginęło w akcji
 

DeletedUser

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

Na Geli gram i tutaj od ostatniej aktualizacji są problemy z tymi misjami.
Ogólnie jak jest z tymi misjami to każdy wie - trzeba wybrać jedno spośród dwóch, a tutaj nabija obydwa bonusy na raz i robi mega długą listę z prawej strony okna widokowego. Jeśli wybije właśnie z jednej misji obydwa bonusy to nie można z żadnego skorzystać.
Kolejnym przykładem jest to, że dostaję automatycznie wybraną już misję i np. trzeba odczekać 5 godzin z obciążonym atakiem na -30% np. na wyspie gdzie mam jedno miasto off z portu albo jednostki mityczne, mało tego te misje ciągną się w nieskończoność i zamiast 5 godzin - jest 15 i 20 godzin i mogę zapomnieć, żeby latać mitykami na odbijanie okupacji
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


co więcej. misja, gdzie trzeba było wysłać jednostki na wsparcie, wysłałam i siedzą sobie tam już drugi dzień. gdy chcę odebrać nagrodę wyświetla mi "nieprawidłowa misja". czekam i czekam a moje jednostki nadal są tam uwięzione
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


no i jeszcze była taka, gdzie trzeba wysłać surowce (wybrana automatycznie przez serwer, musiałam nawet szukać na jakiej wyspie, bo jest z tym problem jak tak samo wybiera za gracza). Misja wybrana, ale surowców nie da się wysłać, przy kliknięciu wyślij surowce pojawia sie 'nieprawidłowa misja'.

a jak się już uda coś samemu wybrać i wysłać te surowce, albo odczekać 15 godzin czasu i chcę odebrać nagrodę wyskakuje 'misja nie istnieje'
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

A próbowaliście wracać jednostki z tych misji przez Agorę? Zamiast odbierać nagrodę warto czasem wejść do Agory i cofnąć wojska samemu...wojska wracają, a misja wisi z nieodebraną nagrodą.

PS: Nie wspominam już o tym, że minął cały dzień, a nikt z supportu nie był tak łaskawy i nie sprawdził tego tematu...odechciewa się grać.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

coś majstrowali bo na Kalidonie już działa po tym jak



i na Akcjum też dłubali

 

DeletedUser19924

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

Niekoniecznie "dłubali"...jakby oni coś robili, to pewnie nie pozostałby ślad po tych misjach. A misje wyspowe same "wygasają" po upływie 24h nic nie robienia.
 

DeletedUser23967

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

szczególnie że na Akcjum od roku misji wyspowych nie robię a też był zwiecha



masz Helorus, jestem na 1 wyspie ^^ i tu nie naprawili

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: błąd w misji "wioska w opałach"

u mnie wszystko już działa, misje poznikały a wszystkie bonusy znalazły się w ekwipunku :))
 
Do góry