[To nie błąd] Błąd w Misji

  • Rozpoczynający wątek kommcioo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Świat: Lamia
Nick w grze: kommcioo

Wersja gry: przeglądarkowa
Przeglądarka: Chrome

Czy wyczyściłeś pamięć podręczną przeglądarki w grze? Tak
Czy odinstalowałeś/wyłączyłeś skrypty? Tak
Czy sprawdzałeś inną:
przeglądarkę?
Tak
komputer? Tak
łącze internetowe? Tak
Czy inny gracz już zgłosił podobny błąd? Nie

Opis problemu:
Misja :
Trudy administracji oraz Starożytne rytuały. Nie da się ich wykonać najprawdopodobniej temu, że na moim koncie znajduje się -276 złotych monet z poprzedniego świata. Jeśli próbuje uaktywnić Arcykapłankę bądź Zarządcę na 3 dni za 0 złotych monet wyświetla się komunikat "Masz za mało złota, aby aktywować tę opcję premium" Nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem, myślę że pomożecie mi go rozwiązać. Niżej podam link do ss.

Screeny przedstawiające problem: http://imageshack.us/f/266/poj1.png/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w Misji

Jeśli sie nie myle to musisz kliknąć w opcje 3 dni za darmo, a nie aktywuj. Ale nie jestem na 100% pewien czy dobrze pisze
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Błąd w Misji

Tak jak napisał TheKkok2 trzeba aktywować misję, wejść w premium i pojawi się ''3 dni za darmo'' i trzeba to kliknąć. Błąd powinien wtedy ustąpić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w Misji

Właśnie problem w tym, że obie misje są aktywowane i jeżeli klikam w okienko "3 dni za darmo!" to automatycznie wskakuje zakładka korzyści i nic poza tym. nic więcej się nie załącza ani nie pokazuje ;/
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Błąd w Misji

Opcja premium może być też zablokowana przez minusową liczbę złotych monet, i to może powodować tern problem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w Misji

Tak, tylko co z tym zrobić :> ? Nie będę wydawał kasy na grę ;) a trochę to denerwuje jak się co chwile wyświetlają te komunikaty o misji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w Misji

Możesz dostać monety w następujące sposoby:
-Uczestniczyć w konkursach na forum i gretime's
-Zaprosić znajomych i poczekać aż dojdą do 1000 pkt
-Wejść w zakładke Premium kliknąć Kup Złoto, Zarób swoje złote monety, wejść w zakładke Za darmo i robić ankiety itp.

wiecej sposobów nie znam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w Misji

Pierwszy raz się spotykam, żeby ktoś miał złoto na minusie ;P Normalnie miszcz :) Ale niestety jak poprzednicy napisali musisz wyzerować swój stan monet.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Błąd w Misji

Ja bym raczej proponowała napisać jednak ticketa.
To trzeba sprawdzić, a gdybanie na forum dlaczego tak jest, nam nic nie da :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Błąd w Misji

A tak z ciekawości to jak zrobiłeś to, że masz złoto na minusie? I to ponad 200? :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd w Misji

Mistrzu, ucz mnie!
Brawo za wspaniały bug tysiąclecia :)

Spróbuj na Linuksie odpalić :p
Mi kiedyś pomogło
 
Odp: Błąd w Misji

Tak, jak wspomniała Sisi, napisz proszę ticket do supportu wybierając typ Premium i w skrócie opisz tam swój problem. Wówczas powinieneś móc wykonać misję.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Błąd w Misji

Mam pytanie, dlaczego jest oznaczenie: [To nie błąd]?
 
Odp: Błąd w Misji

Mam pytanie, dlaczego jest oznaczenie: [To nie błąd]?
Bo tego nie można traktować jako błąd i dlatego tak to oznaczyłam. W specyficznej sytuacji (proszę nie drąż jakiej ;)) może dojść do tego, że gracz ma ujemną ilość złota, z czym wiążą się pewne dalsze komplikacje.
 
Do góry