Bład mapy

  • Rozpoczynający wątek Malart
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wita Malart wszystkich.Niestety od dłuzszego czasu wystepuje bład mapy.Po zmianie parametrów wysp nie mozna wejśc na wyspy na które sie chce po kliknieciu na duzej mapy.Klikam na wyspe na której wiem że jest mój kolega z sojuszu a otwiera mi sie losowo jakas inna wyspa.Prosze to naprawic bo to psuje strategie gry.Nie mozna patrzac na mape przyjmowac w strategicznytch miejscach nowych graczy gdyz mapa nie pokazuje tych wysp co chcemy.
Dziekuje za uwage i prosze o rozwiązanie problemu.

Bardzo proszę o nieużywanie pogrubionej czcionki w całej wiadomości.
Kamil 'yetj'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser77

Guest
Na jakim świecie występuje ten problem, oraz jakiego gracza nie można zlokalizować?
 

DeletedUser803

Guest
Zaobserwowalem ten sam blad. Nie chodzi tu o wyswietlenie gracza, ale po kilknieciu w ktoryms miejscu na tej 'duzej mapie' w celu obejrzenia np. danej wyspy pojawia mi sie wyspa, kilka wysp dalej(mam nadzieje, z ewszyscy wiedza o co mi chodzi:) ). Uniemozliwia to swobodne przegladanie mapy.
 

DeletedUser77

Guest
Z tego co widzę to zawsze powiększa się mniej więcej środek dużej mapy, więc należy daną wyspę ustawić mniej więcej na środku i wtedy "przybliżyć".
 

DeletedUser803

Guest
Smiem niestety twierdzic, ze Ci sie wydaje. Kiedys przyblizalo mi sie do kursora, ale od kilku dni skacze mi losowo. Raz idzie w lewy gorny rog, drugi na srodek, a np. siodmy wreszcie za kursorem. Dzieje sie to kompletnie przypadkowo, a przynajmniej ja nie zauwazylem jeszcze zandego 'schematu' przyblizania.
 

DeletedUser

Guest
Błąd na swiecie gamma.Problem jest taki.Patrząc z mojej wyspy mam obok niej inne wyspy.Moja jest naśrodku tak jak piszesz Yetj.Chce wejśc na wyspe którąś obok.Klikam na nia dwukrotnie bo po jednokrotnym kliknięciu nic sie nie dzieje i zamiast wejść na ta wyspe wchodze na wybrana losowo przez komputer.Ten fakt zgłaszało mi duzo graczy z mojego sojuszu.Prosze cos z tym zróbcie.Tak jak pisałem--zaczęło to sie dziac po tym jak zmieniliscie parametry wysp.Pewno wystapił błąd logiczny i dlatego tak sie dzieje.

Bardzo proszę o nieużywanie pogrubionej czcionki w całej wiadomości.
Kamil 'yetj'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przepraszam bardzo ale to jest jakas kpina.Ten problem zgłosiłem bardzo dawno temu i nadal nie jest poprawiony ani nikt sie tu nie wypowiedziaół.Informuje że płace duzo pieniedzy na premium i prosze o to aby te pieniądze co tu wydaje były wydane dla mojej przyjemności w tej grze.Niestety tak nie jest jak podstawy gry nie działaja.Za co ja płace w tym premium zebym tylko mógł tu napisac a własciciele gry będa mnie zbywac???????????CIEKAWE ILE TERAZ BEDE CZEKAŁ NA ODPOWIEDŹ.
 
Do góry