Ban za surowce?

  • Rozpoczynający wątek tomi53
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Laina jeszcze chciałem wytłumaczyć sprwę co oznacza że słabszy gracz składuje surowce?? Cytuje: "Jako push traktowane będzie także celowe składowanie we wiosce surowców, aby osoba silniejsza mogła je zdobywać za pomocą ataków."?? mam na wyspie dwóch graczy którzy sa ode mnie słabsi, ale regularnie raz dziennie ich farmie bo są tam surowce, goscie jakby sie nie rozwijali ale i nie szarzeją, czyli raz na jakis czas odwiedzaja konto... i co teraz moge dostac bana bo moze to wyglądać jakby podtrzymywali konto dla mnie??? przecież nie moja wina że ktoś nie umie grac albo ma ochote zalogować sie raz na 10 dni?? proszę mi to wytłumaczyć ;) z góry bardzo dziękuje ;)
 

DeletedUser

Guest
No ale ja czegoś tu nie rozumiem. Czyli ja sobie mogę zastraszyć jakiegoś tam słabszego ode mnie sąsiada na wyspie żeby mi oddawał połowę co tydzień bo mu wioskę podbiję? A sąsiad wkurzony chciałby coś zrobić, zainterweniować ale nie może...bo tak można i mi nic nie zrobią. Przecież to istna paranoja...
 

DeletedUser

Guest
@Wojtek czemu paranoja? To bardzo po grecku nawet jest ;)tam też był characz na zasadzie "dajcie co macie, albo stracicie jeszcze więcej". Poza tym, wychodzi na to samo, jak będę gościa dziennie farmił, tyle że on straci mniej surków, a ja nie będę się o mur rozbijał ;P
 

DeletedUser

Guest
Ale my nie jesteśmy w Grecji. My jesteśmy w Polsce. Powiem szczerze, że to takie bardzo nie fair...ale czym ja się przejmuję? Już niedługo zaczynam na mojej wyspie akcję "haracz". Łatwy łup.
 

DeletedUser

Guest
Z tego co ja zrozumiałem jak będziesz wyciągał haracz tak że koleś nie będzie sie rozwijał to wtedy jest pushing, więc ile brać od potencjalnej ofiary żeby nie było bana?? ps. a tak na marginesie jak by mi koleś 100 razy silniejszy napisał odpalasz surke albo atak, to bym go zaprosił do miasta ;) tyle by zakupił że rozbijał by sie o mur i straż miejską a surowców ani jednego by nie zobaczył i jeszcze częstował bym go czarami od boga ;)
 

DeletedUser

Guest
Brać możesz ile chcesz, a bana nie dostaniesz, co innego gdyby ci nierozwijający się z twojej wyspy co chwilę wysyłali do ciebie wszystkie swoje surowce i nie robili ze swoim kontem nic innego oprócz wspierania ciebie. Farmić możesz do oporu kogo chcesz:)
 
Do góry