Banowanie na forum w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5408
  • Data rozpoczęcia

Twój stosunek do propozycji:


  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.

DeletedUser5408

Guest
Moja propozycja to możliwość banowania na forum sojuszu. Możliwość tą mieliby jedynie liderzy i założyciele. Banować można by oczywiście tylko członków swojego sojuszu.

Ban miałby zapobiec nadmiernemu spamowaniu forum przez daną osobę, bądź uspokojenie kogoś irytującego bądź obrażającego innych użytkowników.

Długość bana była by dowolna. Przy jego dawaniu wpisywałoby się ilość dni, po których ban automatycznie się skończy, ale zawsze można było by go zdjąć wcześniej.

Ban uniemożliwiałby tylko pisanie na forum, czytanie było by możliwe.

Dając bana można też wybrać zakładki, na których będzie on obowiązywał, żeby np. zostawić swobodny dostęp do zakładki z pomocą.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Banowanie na forum w grze

no bez jaj... po co trzymać w sojuszu graczy których by trzeba było karać banem na forum? :confused:
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Banowanie na forum w grze

A nie widziałeś nigdy dobrych graczy, którzy czasami się zapominają i piszą jakieś głupoty? I co, będziesz ich wyrzucał?
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Banowanie na forum w grze

A nie widziałeś nigdy dobrych graczy, którzy czasami się zapominają i piszą jakieś głupoty? I co, będziesz ich wyrzucał?
no oczywiście, że tak... po co miałbym współpracować z jakimś dzieciakiem (wiekowo czy mentalnie) któremu obca jest kultura i przestrzeganie zasad sojuszu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Banowanie na forum w grze

no oczywiście, że tak... po co miałbym współpracować z jakimś dzieciakiem (wiekowo czy mentalnie) któremu obca jest kultura i przestrzeganie zasad sojuszu?

a no właśnie jak sojusz ma zasady to już jest podejrzany.

p.s. jeśli grasz z normalnymi ludźmi wiedz że coś sie dzieje .
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Wystarczy że tu można dostać bana ;P w gierce chyba ufasz ludzią ;P
Nie wszystkim ale jednak kilku osobą ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Banowanie na forum w grze

no nie wiem, nie lepiej po prostu napisać zgłoszenie, że dany gość się wyraża i po sprawie? Poza tym gracze których liderzy by nie lubili, banowani byliby od razu.:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Banowanie na forum w grze

dobrze gada /////
admini dajcie mu bana .... plose :p:p koledzy moi :D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Wiem co napisałeś ale napisałam to co chciałam ;) i jestem na Nie !!!
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Nie podziękujecie mi nawet za stworzenie tematu do off-topu?

Anakin napisał:
no nie wiem, nie lepiej po prostu napisać zgłoszenie, że dany gość się wyraża i po sprawie? Poza tym gracze których liderzy by nie lubili, banowani byliby od razu.

Tak, na pewno. Nie rozumiesz tego pomysłu. Komentować mi się nie chce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Banowanie na forum w grze

Poza tym gracze których liderzy by nie lubili, banowani byliby od razu.:D

no to bardzo zdrowa sytuacja w sojuszu... założyciele trzymają w soju ludzi, których tak nie znoszą że chętnie by ich zbanowali za byle głupstwo... bardzo ciekawa opcja! i jak tu sobie wzajemnie ufać i pomagać?

co do pomysłu oczywiście na nie. na pierwszy raz powinno wystarczyć upomnienie ze strony władz sojuszu. potem albo zabrać prawa (chociażby miał tylko prawo do masowej wiadomości - to też może czasami dotknąć...) albo wyrzucić z soja.

I jeśli twoja prawa ręka powoduje twój upadek, odrąb ją i odrzuć od siebie. Bo lepiej dla ciebie, by zginął jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało poszło do piekła :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Banowanie na forum w grze

Oczywiście, że na nie, gracz nie stosujący się do zasad panujących w sojuszu, bez względu na jego wpływ statystyczny, nie jest pożądanym ogniwem.

PS offtopując tutaj chcecie jak rozumiem przetestować tłumaczenia Yetjego?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Banowanie na forum w grze

eee, nie, wystarczy ze lider powie "koniec głupot albo zrobię rozpiskę miast" i raczej powinno się uspokoić :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Banowanie na forum w grze

Oczywiście, że na nie, gracz nie stosujący się do zasad panujących w sojuszu, bez względu na jego wpływ statystyczny, nie jest pożądanym ogniwem.

Propozycja odrzucona. Jeżeli sojusz utrzymuje w szeregach członków, którym nie może zaufać, ani utrzymać w ryzach, to na pewno banowanie mu nie pomoże. Można taką osobę wydalić lub ewentualnie przejąć jego miasta. Opcja zupełnie zbędna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry