[Nie można powtórzyć] Bardzo długie otwieranie tematów forum z raportami

  • Rozpoczynający wątek josss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Od jednej z ostatnich aktualizacji (nie ostatniej, ani nie przedostatniej, ale którejś z poprzednich) na forum sojuszu bardzo długo otwierają się tematy z dużą ilością raportów.

Chociaż "dużo" to jest pojęcie względne. Temat, w którym jest raport podboju i około 40 raportów z walki (wszystko mieści się w temacie na jednej stronie) otwiera się w przeglądarce Chrome około 15 sekund, w Mozilli trochę krócej, ale za to wywala mi błąd, po którym trzeba całość odświeżać:

2015-07-17_121325.jpg

Przy podbojach z dużą ilością ataków trzeba temat dzielić na kilka części, chociaż taki z 20 raportami też nie otwiera się rewelacyjnie szybko - około 5 sekund. A przecież jeszcze całkiem niedawno tematy z raportami z walk mogły mieć po kilka, albo i kilkanaście stron i otwierały się bez żadnych problemów.

Nie mam zainstalowanych żadnych skryptów, komputer całkiem porządny i internet też niczego sobie.

Może zamiast zajmować się bzdurami typu wygląd wiosek rolniczych, czy zupełnie niepotrzebnie wyskakujące okna z jednostkami w koszarach i przy wysyłce wojsk (to już w ogóle jest jakiś sabotaż), twórcy zajęliby się wydajnością gry i jej odchudzeniem. Co komu po gadżetach, kiedy przy 50-ciu poleceniach nie można normalnie wysłać następnego?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

W uzupełnieniu: jak już się kliknie w Mozilli na tym komunikacie "Przerwij skrypt", to tematy otwierają się szybko do momentu odświeżenia. Znaczy się, to on bruździ.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Bardzo długie otwieranie tematów forum z raportami

Bardzo dziękuję za zgłoszenie. Rzeczywiście tematy z większą liczbą raportów otwierają się dość powoli, choć nie udało mi się powtórzyć błędu z nieodpowiadającym skryptem w Firefoxie.

Zgłosimy to oczywiście do techników, jednak byłabym wdzięczna za informację od innych graczy, czy również zauważyli w ostatnim czasie podobne problemy na różnych przeglądarkach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bardzo długie otwieranie tematów forum z raportami

Jeden z graczy zgłaszał mi, że ten temat, na którym mi wyskakuje błąd, jemu się otwiera około 30 sekund. To zresztą jego temat z podboju i sam dokonał podziału już na 3 mniejsze tematy, bo nie był w stanie dokładać kolejnych raportów.
 
Odp: Bardzo długie otwieranie tematów forum z raportami

Bardzo dziękuję za zgłoszenie. Rzeczywiście tematy z większą liczbą raportów otwierają się dość powoli, choć nie udało mi się powtórzyć błędu z nieodpowiadającym skryptem w Firefoxie.

Zgłosimy to oczywiście do techników, jednak byłabym wdzięczna za informację od innych graczy, czy również zauważyli w ostatnim czasie podobne problemy na różnych przeglądarkach.

Tak, są takie problemy i to już od dosyć dawna, jeżeli mamy okupację, z dużą ilością ataków, wklejamy kolejno raporty na bieżąco, to po wklejeniu może 20-30 rapków, i ponownej próbie otwarcia tematu, robi się MUŁ. Po wklejeniu jeszcze większej ilości raportów, jest całkowita masakra, czekając na otwarcie tematu, można iść do kuchni i zaparzyć sobie kawusię.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bardzo długie otwieranie tematów forum z raportami

Przecież to nie jest nowa sprawa. Tak się dzieje praktycznie "od zawsze", a przynajmniej ze dwa lata jak wróciłem do gry...każdy temat z większą ilością raportów się tak otwiera. Ludzie się do tego przyzwyczaili już chyba niestety.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bardzo długie otwieranie tematów forum z raportami

Nie zgodzę się z tym, że "od zawsze". Może i nie było dobrze, ale nie było aż tak źle. W moim odczuciu ta masakra jest od kilku (3-4) miesięcy. Jestem pewna, że np. rok temu aż takiego strasznego muła nie było.
 
Do góry