Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser31082

Guest
Mocno powątpiewam, ale w porównaniu z rakami takimi jak ten cały kacperek albo chodz tu, to miło zawsze się rozmawiało ;3

A Laxię widuję na żywo, więc tęsknić nie muszę

Zadajesz się w realu z oszustami bez zasad moralnych? Odradzam.

Miło mi, że mnie dobrze wspominasz. Ja z perspektywy czasu też nie żywię żadnej urazy. Myślę, że gdyby nie to, że grales wtedy w sojuszu oszysta i fejkowca oraz tej waszej zagrywki z zerwaniem paktu to mogłoby byc zupelnie inaczej. Takze piona a syndrom sztokholmski to taki zart ja tu głównie sobie jaja robie na tym forum jak widac.
 

DeletedUser9820

Guest
na żywo też fejkuje? xD

Kacperka proszę nie obrażać! Rakiem jest ale za to jakim fajnym xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
No to po 13 goniec z kolegami zrobi miazgę z mojej okupacji Valhallii. Zapewne paki po 300+ z kolorowymi bonusami. Ale miasta prawie pełne trzeba wietrzyć magazyny. Żałuję, że muszę ich osłabiać w walce z Poradnikiem ale na razie nie mam wyjścia i to jedyny silny sojusz razem z Osłami z jakim można powalczyć mocno. Liczę, że mimo to zleją poradnik;p

Przechwytywanie33.JPG
 
A tak samo pw wpadło czego chcieć więcej :D Tylko minus bo chory jestem i wyjscia z kumplami nie było dziś :(
 

DeletedUser31082

Guest
Cieszcie się póki możecie bo zaraz ktoś przyjdzie i zepsuje zabawę a ja dostane wakacje;p w skali od 1 do miliona jak bardzo będziecie tęsknić?

78847203_1448538141967896_3729736830908628992_n.jpg
 
Do góry