Berytos - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser31082

Guest
Jestem pod dużym wrażeniem dzisiejszej akcji odbicia kolona Smutków przez Osły i Valhalle. Kolon wstawiony o 5 rano informacja o odbijaniu o 11 rano więc kupa czasu na zabunkrowanie i mało na odbijanie.

Mimo to rozbili i to ogniami co jest trudniejsze.

Morale Smutków musi być w strzępach;p odważniak pewnie wkurzony a jeszcze bardziej się wkurzy jak zobaczy raport szpiega podczas odbijania gdzie Tomek58 uznał, że jego 414 birem bardziej przyda się zostając w mieście niż wysyłając koledze na pomoc gdy leci pełno ogni do odbicia. Boję się pomyśleć ile birem miał w innych miastach a kto wie może też inni uznali, że biremy bardziej się im przydadzą niż odważniakowi.

Mówcie co chcecie ale jeżeli po tak długim czasie sojusz top-1 na samym papierze nie potrafi obstawić okupacji biremami mając na to 5h i potem jeszcze kilka godzin odbijania to coś tam jest nie tak, i coś tam się chyba sypie.

Odważniak się całą noc męczył dwa razy śląc kolona a Tomek58 olał okupację;p chyba, że off do zbierania pkt wysłał lub deff ale to już nie sprawdzałem.

Od dziś nazywają się Smutkami;p

11aaa.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Widzę że TV TUREK się odpalił :D

W raporcie zamiast nazwy miasta powinno być 2 cm a nie 20cm

Ale to mój raport a nie Twój dlatego jest dodane 0 :) Ty nazywaj swoje raporty po swojemu;p i nie zapomnij 1 dać przed 2 ;p

Ty na tej wyspie coś robisz? odkąd się wprowadziłem nawet szpiega boisz się na mnie wysłać;p
 

DeletedUser31082

Guest
Sprawność też ma duże znaczenie. Właśnie rozdziewiczyłem Uśmiechy jeżeli chodzi o ich relacje z Fobią.

Ciekawe co wydarzy się jutro rano. Będą się opierać czy nie?

1111ss.JPG
 
Od dziś nazywają się Smutkami;p

Smutkami? Smutno to było w łąkach jak Quash odpalił urlop a oni nie potrafili przypilnować jego miast!
Na dodatek aby było każdemu wesoło w 2-3 miastach okupka stała tylko na 2k birem i 3k lądu a NIKT tego nie sprawdzał mimo to iz były czujki w miastach! ;)


1.jpg


Odważniak się całą noc męczył dwa razy śląc kolona....

Odważniak się męczył? Chłopie co Ty palisz? Dobra rada lepiej to odstaw bo brednie gadasz...
Wergo woja w ogóle nie miał w tym mieście, na dobrą sprawę w drugim mieście też mało co stoi2.jpg
 

DeletedUser31082

Guest
Smutkami? Smutno to było w łąkach jak Quash odpalił urlop a oni nie potrafili przypilnować jego miast!
Na dodatek aby było każdemu wesoło w 2-3 miastach okupka stała tylko na 2k birem i 3k lądu a NIKT tego nie sprawdzał mimo to iz były czujki w miastach! ;)


View attachment 9400




Odważniak się męczył? Chłopie co Ty palisz? Dobra rada lepiej to odstaw bo brednie gadasz...
Wergo woja w ogóle nie miał w tym mieście, na dobrą sprawę w drugim mieście też mało co stoiView attachment 9401

Napisałem, że się męczył bo najpierw jakoś około 1 słał kolona, który się nie przebił a potem wyzłocił kolejnego i wysłał na 5, który się już przebił. Poświecił całą noc na to o ile pracuje i i tak siedział na gp to spoko ale jeżeli zarwał noc specjalnie bo kolon mu nie wszedł pierwszy to już inaczej.
 
1 sojek jest tylko przez Poradnik bity. Tam gdzie są krety i mają nieciekawą sytuacje wewn + ułożony front , a raczej brak.
Pomarańcze was jadą , nocna też, bogowie się wbili w waszego alianta jak w masło.
A na FO same sukcesy jak w TVP
 

DeletedUser31082

Guest
Czemu wielka koalicja nie chce zaprezentować jaki poradnik jest miękki i nie odbija okupacji ja sie pytam, tv turek gdzie jest relacja wrr

Może dlatego, że pokazała jacy jesteście mieccy bo okupują odważniaka i mimo, że kolon dopiero wszedł a wsparcia dopiero płyną to wy nie potraficie tego odbić? Kiedy w ogóle wy ostatni raz coś odbiliscie? bo Osły Valhalla kilka dni temu zmietli waszą okupację, która trwała już 6h i zdążyliście zabunkrować.
 
Do góry