[Ulepszenie] Bezpośrednia nawigacja do ostatniego wpisu w danym temacie forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23931
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz moją propozycję ulepszenia?

  • TAK

    Głosy: 5 71,4%
  • NIE

    Głosy: 2 28,6%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser23931

Guest
Chciałbym zaproponować automatyczne przejście na ostatnią stronę danego tematu w Forum Sojuszu, po tym jak pojawi się wpis kogoś innego z sojuszu. Często mamy po kilkadziesiąt stron wpisów w jednym temacie i za każdym razem temat otwiera się na pierwszej stronie. Wtedy musze klikać na ostatnią i zjeżdżać scroll'em na sam dół strony, aby zobaczyć ostatni wpis sojusznika. Było by o wiele wygodniej, gdyby temat otwierał się na ostatnim wpisie - oszczędność czasu.
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Bezpośrednia nawigacja do ostatniego wpisu w danym temacie forum sojuszu

dodaj ankieda ale ja jestem za
 

DeletedUser23931

Guest
Odp: Bezpośrednia nawigacja do ostatniego wpisu w danym temacie forum sojuszu

jestem tu nowy - zupełnie nowy. Nie wiem jak dodać ankietę i nie wiem jak dać gwiazdkę.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bezpośrednia nawigacja do ostatniego wpisu w danym temacie forum sojuszu

jestem tu nowy - zupełnie nowy. Nie wiem jak dodać ankietę i nie wiem jak dać gwiazdkę.....



no ale ta funkcja już jest

masz taka strzałkę w kwadracie po nickiem osoby która się ostatnio wypowiedziała
 

DeletedUser23931

Guest
Odp: Bezpośrednia nawigacja do ostatniego wpisu w danym temacie forum sojuszu

już znalazłem. Sorki. To jest moja pierwsza styczność z tym forum. Trochę czasu na ogarnięcie potrzeba. Dodałem ankietę i dałem już gwiazdkę.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Bezpośrednia nawigacja do ostatniego wpisu w danym temacie forum sojuszu

Spartaker, po co takie posty piszesz ze znakami zapytania?:p

Jak juz mowiono taka opcja jest, za to moze warto by zaproponowac cos podobnego do forum tutaj. Chodzi o opcje z przechodzeniem do pierwszego nieprzeczytanego posta na forum sojuszu. Chyba, ze juz taka propozycja przeszla.
 

DeletedUser23931

Guest
Odp: Bezpośrednia nawigacja do ostatniego wpisu w danym temacie forum sojuszu

no ale ta funkcja już jest

masz taka strzałkę w kwadracie po nickiem osoby która się ostatnio wypowiedziała

Faktycznie jest strzałka. Nie jest to dość oczywiste i nie zwróciłem uwagi na tą strzałkę, ale faktycznie działa :)
Dzięki za info.


Temat do zamknięcia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Bezpośrednia nawigacja do ostatniego wpisu w danym temacie forum sojuszu

Propozycja odrzucona.
Powód: Firma InnoGames nie ma w planach wprowadzana takiej propozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry