Biremy vs. Brandery

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym się spytać czy jeśli by w mieście które atakuję było 200 branderów a ja do ataku posłałem 201 birem to czy bym wygrał . Z opisu brand. wychodzi że tak po za tym w symulatorze też sprawdziłem i też tak wychodzi , tzn. ze się uda . Ja chcę mieć pewność bo zamierzam podbój i ogni mi niestety nie starcza :( Proszę o jak najszybsze udzielenie , jak najlepszej odpowiedzi :)
 

DeletedUser

Guest
Krótki i na temat:Wysyłaj 201 birem(jak w pytaniu)A Ci się powiedzie :)
Dlatego uważam brandery za nie jakąś super jednostkę,bo nie dość że transporterów nie zatapiają,to nawet deffowe statki,mogę je pokonywać :p
 

DeletedUser

Guest
WIELKIE , WIELKIE DZIĘKI :) Miasto już moje , no raczej ;P Jeszcze raz dzięki :) Miłego dnia życzę :)
 

DeletedUser

Guest
Tak na przyszłość dodam,że brandery są przydatne,kiedy np idzie 200 ogni,a Ty masz zaledwie 100 birem...W takich sytuacjach bardziej opłacą się brandery,bo wiesz,że 100 zatopią,a biremy...na pewno mniej ;p
 

DeletedUser

Guest
To wiem i zawsze się zastanawiam które są lepsze i wydaje mi się że nadal biremy ponieważ podczas okupacji kolona ci nie obronią , od razu on idzie na dno i kilka jednostek . Może i się mylę ale tak ja miałem i mój kolega . Po za tym one są o wiele szybsze i pracują razem a biremy osobno . Gdybym musiał ocenić to bym dał 7/10 na birem i te 3/10 dla branderów . Takie jest moje zdanie i jeszcze raz dzięki :)
 

DeletedUser4387

Guest
Na Ecie kiedyś widziałem jak Biremy wyczyściły port z Branderów,a stało ich tam ponad 4k
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym się spytać czy jeśli by w mieście które atakuję było 200 branderów a ja do ataku posłałem 201 birem to czy bym wygrał . Z opisu brand. wychodzi że tak po za tym w symulatorze też sprawdziłem i też tak wychodzi , tzn. ze się uda . Ja chcę mieć pewność bo zamierzam podbój i ogni mi niestety nie starcza :( Proszę o jak najszybsze udzielenie , jak najlepszej odpowiedzi :)

Możesz te biremy nawet w nocy puscić. efekt bedzie taki sam. Ale musisz być pewny, że ofiara birem nie podstawi, bo inaczej nie ciekawie sie to skończy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry