[To nie błąd] Bląd nagrody za przywołnie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26167
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26167

Guest
Otrzymałem za przywołanie nagrodę Harpie poziom II 3 harpie na godzinę przez 2 godziny. Po upływie tego czasu nie mam tej jednostki nie pomaga odświeżanie

- - - Automatycznie połączono posty - - -

proszę o pomoc
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bląd nagrody za przywołnie

Masz wolne miejsce w gospodarstwie na te harpie? Czcisz Herę w mieście, gdzie odpaliłeś bonus?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Bląd nagrody za przywołnie

Sprawdziłam twoje konto i wygląda na to, że rzeczywiście nie miałeś wolnych mieszkańców w mieście. Pamiętaj na przyszłość o tym, że mieszkańcy nie są pobierani z góry, od razu po uruchomieniu bonusu, trzeba cały czas monitorować sytuację. W trakcie trwania posiłków możesz jednak zabić część jednostek w mieście, rozbudować gospodarstwo i tym podobne, aby zwolnić mieszkańców na potrzeby bonusu.
 

DeletedUser26167

Guest
Odp: Bląd nagrody za przywołnie

a czy odzyskam ten bonus
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Bląd nagrody za przywołnie

Jeśli bonus jeszcze trwa, to tak jak napisałam, nadal nasz możliwość zwolnienia mieszkańców, dzięki czemu dostaniesz przynajmniej część wojsk. Jednostki z posiłków dodawane są w paczkach co godzinę. Jeśli masz przykładowo bonus 3 harpii na godzinę przez 6 godzin, a przez pierwsze trzy godziny nie miałeś żadnych mieszkańców, to te jednostki przepadają i nie da się już ich odzyskać. Z kolei jeśli po tych trzech godzinach będziesz mieć wolnych mieszkańców, to dostaniesz pozostałe 3 harpie co godzinę.

Analogiczne, jeśli cały bonus przeminie, gdy nie masz żadnych wolnych mieszkańców, to nie dostaniesz niestety żadnej jednostki. Z tego powodu warto schować posiłki do ekwipunku i uruchomić je w dogodnym momencie.
 

DeletedUser26167

Guest
Odp: Bląd nagrody za przywołnie

Dzięki wielkie za pomoc będę pamiętał
 
Do góry