Blad podczas wysylania wsparcia.

  • Rozpoczynający wątek Shadow of Wind
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Blad wystepuje stale i to nie pierwszy raz.
W sytuacji, po wyslaniu SK z miasta "Y" na podboj miasta "X", przy wysylaniu wsparcia z miasta "Y" do miasta "X" wystepuje blad wewnetrzny!
Jest to nie zalezne, czy probe dokonuje, jeszcze przed dotarciem SK do celu, czy juz po przycumowaniu SK w porcie miasta "X".
Z ta sytuacja spotkalem sie, juz kilka dni temu i z tego powodu stracilem SK i duza czesc wojska. Teraz kolejna proba przejecia miasta jest w zagrozeniu, bo sytuacja z przed tygodnia identycznie sie powtarza. Probuje w roznych proporcjach ustawiac statki i wojsko i w przeciagu 2 godzin wykonalem szereg prob, zawsze po wcisnieciu "wsparcie" otrzymuje te sam blad. (Screen w zalaczniku)
Czy cos robie nie tak?
Czy istnieje w grze zakaz wysylania wsparcia z tego samego miasta skad byl wyslany SK (jestem posiadaczem tylko jednego miasta, nie moge sprawdzic mozliwosci wyslania wsparcia z innego miasta)?
Czy to jest blad w grze?
Uzywam Mozille 3.6.12, pod Windows XP pro (SP3).

Prosze o w miare szybka odpowiedz lub rade...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser77

Guest
Napisz proszę ticket do Supportu a sprawdzimy w czym jest dokładnie problem.
Sprawdzałeś czy na innych przeglądarkach występuje ten sam problem?
 

DeletedUser

Guest
No, wyglada na to, ze jakies wplywy na to mial zainstalowany dodatek "No Script", albo jego ustawienia.
Ale informacja do konca nie sprawdzona, jeszcze nie mialem okazji (kolony mi sie skonczyly :).

Sprawdzilem, problem zostal usuniety, po wyinstalowaniu dodatek "No Script", ale nie mam podtwierdzenia, ze ten dodatek, koniecznie musi zawadzac normalnemu funkcjonowaniu gry.
Dla wszystkich, kto spotka takim, lub podobnym problemem radze nastepne postepowanie:
- wyczescic cache, zrestartowac Mozille.
- uruchomic gre w dowolnej przegladarce innego producenta np. IE, Opera.
- wyinstalowac kolejno dodatki w przegladarce.
- przywrocic wszystkie ustawienia przegladarki na domyslne, eventualnie przeinstalowac przegladarke.
Wiarygodnosc, ze wszystko zadziala na ktoryms z etapow jest bardzo wysoka.
(Naturalnie, w kazdym momecie mozecie skataktowac sie z pomoca techniczna Grepolis,
operacyjnie i chetnie posluza wam rada w rozwiazaniu problemow - tak jak mnie :)
Sprawe uwazam, za zamknieta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry