[Ulepszenie] Bogowie,czary i jednostki mityczne.

  • Rozpoczynający wątek niusiek925
  • Data rozpoczęcia

Czy mój pomysł jest dobry?

  • Tak

    Głosy: 4 13,8%
  • Nie

    Głosy: 20 69,0%
  • Nie wiem

    Głosy: 3 10,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 6,9%

  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oto moje propozycje:

-Wzmocnienie siły ataku i obrony hydry oraz przyśpieszenie jej np.atak 1500,obrona 1000,szybkość 25.

-Zwiększenie obrony cyklopa na broń tnącą chociaż do 100.

-Zamiast eryni powinien być kraken władający bronią tnącą.

-Zwiększenie czasu działania plagi chociaż do 6godz.

-Czar hełm niewidzialności powinien działać przez 50% czasu drogi wojsk.

-Zmniejszenie ilości ludności potrzebnej do produkcji minotaurów i mantykor.

-Wydaje mi się że meduza strzelała z łuku,dlatego powinna zadawać obrażenia dystansowe.

Chodzi mi oto aby był większy udział bogów w grze.Uważam,że jednostki mityczne powinny być bardziej opłacalne niż zwykłe.

Ps:To mój pierwszy post,więc nie krzyczcie jeśli zrobiłem coś źle:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie,czary i jednostki mityczne.

Na nie

Powód:
Parametry jednostek mają zmienione wraz z wprowadzeniem zrównoważonej rozgrywki

Co do czarów no to długość działania plagi zależy od prędkości świata

A czar niewidzialność całkiem zmieni grę bo już kolona się nie wykryje więc

całkowicie na nie
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Bogowie,czary i jednostki mityczne.

Jak by zmniejszyli ilosc mieszkańców na Mantykory to latało by ich całkiem sporo.
Ogólnie na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie,czary i jednostki mityczne.

Za bardzo ułatwiło by to grę - na nie.

W takim razie ja nie rozumiem po co są jednostki mityczne,skoro są one nieopłacalne i większość woli zrobić kilkaset procków niż erynie bo bardziej się opłaca.W grze widze że nikt nie produkuje np.hydr i eryń.Uważam że to powinno być zmienione.W końcu jednostka mityczna powinna być potężna i silniejsza od zwykłych jednostek.Nie miejcie mi za złe po prostu chcę wyrazić swoje zdanie,a chyba od tego jest forum:).
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Bogowie,czary i jednostki mityczne.

ludność do mant ? serioo tak to sobie puszczam 100 mant i po zamiatane i znowu tak samo
a kraken i broń tnąca? coś mi się wydaje że jak już to obuchowa,
a sorry ale słuchaj trochę nie przemyślane z tym hełmem
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Bogowie,czary i jednostki mityczne.

Ogółem jestem na tak na propozycje 1-wszą i 2-gą. Reszta trochę naciągana jest. Meduza jest najlepszą jednostką jeśli chodzi o broń tnącą, więc byłoby bez sensu to zmieniać i wprowadzać tą zmianę, z tym hełmem to cię trochę fantazja poniosła, bo tak jak powiedział spartaker nie będzie można wykryć kolona.
 

DeletedUser22456

Guest
Odp: Bogowie,czary i jednostki mityczne.

Achilles - najbardziej nie udany bohater ze wszystkich (Helena została już poprawiona).
Proponuję by Achilles jako bohater wojny wpływał na ataki lądem, a nie zbierał tak małą ilość łask. Powinien mieć odzwierciedlenie mocy Zurety tylko, że dotyczące ataków jednostek lądowych.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Bogowie,czary i jednostki mityczne.

Achilles - najbardziej nie udany bohater ze wszystkich (Helena została już poprawiona).
Proponuję by Achilles jako bohater wojny wpływał na ataki lądem, a nie zbierał tak małą ilość łask. Powinien mieć odzwierciedlenie mocy Zurety tylko, że dotyczące ataków jednostek lądowych.

Achillesa nie ma, ale rozumiem, że chodziło ci o Heraklesa :p

Nie do końca bym się zgodził. Znaczy też go nie lubię i na Pelli od pół roku nie mam go przypisanego do żadnego miasta, ale to tak jak z Heleną, dla niektórych to był najgorszy bohater, dla innych najlepszy, kwestia gustu i stylu gry. Z Heraklesem, tak sobie myślę, można zrobić taki "myk", że np. na światach z 6 bogów jest 3 graczy, jeden robi manty, drugi gryfy, a trzeci harpie i Heraklesem "wymieniają się" łaskami bogów, żeby szybciej "klepać" jednostki mityczne. Każdy z Herosów ma jakieś tam swoje przydatne zastosowanie, przynajmniej dla części graczy, dlatego nie jestem za modyfikacją bohaterów, tylko za ich dodawaniem.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Bogowie,czary i jednostki mityczne.

Propozycja odrzucona.
Powód: Wyniki ankiety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry