Bogowie - jak reagują na zmianę?

DeletedUser

Guest
Witam,
mam jedno pytanie wyczytałem na forum, że bogowie "okazują gniew" kiedy ich zmieniamy.
Jakie spustoszenia czynią w naszym mieście? Jeśli to faktycznie ma miejsce... Wiem że znikają ich łaski i te cuda mityczne, ale to normalne. Ktoś pisał, że Zeus zburzył mu budynki, etc

:confused: piszcie jeśli coś podobnego was spotkało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

poza stratą łask nic się nie dzieje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

Witam,
mam jedno pytanie wyczytałem na forum, że bogowie "okazują gniew" kiedy ich zmieniamy.

:confused: piszcie jeśli coś podobnego was spotkało.

Gdzie to wyczytales???:D A niszczyc budynki mozna blyskawica Zeusa:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

Waldus76 - Dzięki.
Cewen - wyczytałem gdzieś przed wyborem boga, w jednym poście spośród wielu, które przeczytałem szukając opinii o bogach, ich mocach etc etc
Ktoś napisał, że jak zmienił Zeusa, ten zniszczył mu budynki w mieście - i nie chodziło o czyjąś tylko jego własną. Nikt nic więcej o tym nie pisał, ale wyobraźnia podsunęła mi różne scenariusze ;), a że gry jeszcze dobrze nie znam i nigdy bogów nie zmieniałem, do tego na wiki jest niewiele w temacie, stąd pojawiło się to pytanie na forum.
Dzięki za sensowne odpowiedzi.
Temat zdaje się skończony ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

Witam,
mam jedno pytanie wyczytałem na forum, że bogowie "okazują gniew" kiedy ich zmieniamy.
Jakie spustoszenia czynią w naszym mieście? Jeśli to faktycznie ma miejsce... Wiem że znikają ich łaski i te cuda mityczne, ale to normalne. Ktoś pisał, że Zeus zburzył mu budynki, etc

:confused: piszcie jeśli coś podobnego was spotkało.
Bogowie reagują na zmianę normalnie. Nie gniewają się jak ktoś ich zmieni , bo mi nigdy nie zburzyli budynków.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

Trochę się jednak gniewają i zabierają swoje zabawki z piaskownicy. Utracisz wszystkie posiadane w chwili zmiany łaski danego bóstwa oraz wszystkie jednostki mityczne (wyjątek złote płaszcze) pochodzące z miasta gdzie tej zmiany dokonujesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

Hej. Mam dodatkowe pytanie odnosnie zmiany boga. Nigdy wczesniej nie zwrocilem na to uwagi, a teraz gram tylko na Delfy i mam poki co jedno miasto wiec nie mam jak sprawdzic. Ten sam bog w dwoch miastach nie powoduje podowojenia produkcji lask, ale dziala to jak kolejny lvl swiatyni. Zakladajac ze mamy w dwoch miastach swiatynie na 25 lvl i zmieniamy boga to tracimy produkcje z dodatkowych lvl. A co sie dzieje jesli zmienimy boga nazwijmy to ze swiatyni bazowej tzn tej ktora pierwsza miala danego boga i 25 lvl? tez dodatkowy lvl czy cale 25 poziomow.
Wiem ze pytanie wyda Wam sie smieszne, ale mnie to ciekawi :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

Ilość łask boskich = (prędkość świata) * sqrt (poziom 1 świątyni + poziom 2 świątyni + ... + 5*liczba posągów)*1,5 gdzie sqrt to oczywiście symbol pierwiastka.

Mnożnika "1,5" używa się wyłącznie w wypadku posiadania premium Kapłanka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

no dobra algorytm rozumiem. a co sie dzieje przy zmianie? moja niewiedza wynika z faktu ze Delfy jest pierwszym swiatem na G2, wczesniej bylo tylko G1 i pytanie opieram na doswiadczeniu wlasnie z G1.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

Tracisz wszystkie łaski danego boga i nalicza Ci łaski nowego wg powyższego wzoru.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bogowie - jak reagują na zmianę?

dzieki za odpowiedz.
 
Do góry