[Ulepszenie] Bonusy z misji

  • Rozpoczynający wątek Maxencjusz III Wielki
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

  • Tak

    Głosy: 20 80,0%
  • Nie

    Głosy: 3 12,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser

Guest
Czy jeśli w mieście jest już jakiś bonus np. wzrost przyrostu łask i z misji wyspowej mam kolejny taki bonus ale pisze że nie mogę go użyć bo jest już aktywny. To czy nie mógłby ten bonus przedłużać tamtego?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Bonusy z misji

W teorii można by coś takiego wprowadzić w sumie. Tylko musiałoby się to tyczyć takich samych bonusów...

PS: Dodaj ankietę z trzema wyborami (tak, nie, obojętnie).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy z misji

Wyświetla mi się takie coś:
Please complete both the question field and at least 2 option fields. Press the back button, correct the problem and try again.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Bonusy z misji

Dobry pomysł, ale tak jak napisał DonBeker bonusy powinny być te same
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Bonusy z misji

Jak najbardziej jestem za taką opcją:) Oszczędzenie czasu i zwolnienie slotow na kolejne misje, które możnaby wykonywać:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy z misji

bardzo fajny pomysł maxio wielki. Bonus atak też mógłby się sumować np. 4h+5 itd.
Wymuszona lojalność 4+6 a więc 10h - tylko wioski słabe jeśli chodzi o surowce ale już zrobiłem ankietę i propozycję.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Bonusy z misji

Głos na tak. Jeśli są dokładnie takie same to czemu nie mają się sumować :) .
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Bonusy z misji

Taka mała wariacja nasunęła mi się na myśl.
Podwajać częstotliwość przyrostu (pod warunkiem, że aktywuję 1 bonus i zaraz po 2), czas jego obowiązywania pozostaje niezmienny. Do wyboru są 2 opcje:
Opcja 1: mam aktywny bonus np. przyrost jednostek wojskowych (1 procarz przez 1h - czas obowiązywania bonusu 3h) skutek po 3h mam 3 procy aktywuję np po godzinie drugi taki sam bonus i mam 3 procarzy + 3 procarzy
Opcja 2: kilka sekund temu aktywowałem bonus przyrost jednostek wojskowych (1 procarz przez 1h - czas obowiązywania bonusu 3h) skutek po 3h mam 3 procy aktywuje drugi taki sam bonus i pierwotny bonus się sumuje 2 procarzy 1h - czas obowiązywania bonusu 3h). Ta druga opcja byłaby
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Bonusy z misji

Pomijając kwestie techniczne, brak miejsca w gospodarstwie i związaną z tym utratę bonusów (niestety nagminną) to Grepolis jest grą strategiczną i jednym z jej elementów jest gospodarowanie zasobami. Głos na nie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Bonusy z misji

Jestem na nie,ponieważ załamalibyśmy ekosystem gry ;),ma być ciężko,bo jak jest za łatwo to ludziom się szybko nudzi.Takie moje zdanie.
 
Do góry