[Nowość] Boski wysłannik- możliwość lotu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23685
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za tm, aby boski wysłannik miał możliwość lotu?

  • Tak

    Głosy: 8 32,0%
  • Nie

    Głosy: 16 64,0%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 4,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser23685

Guest
Hej mam taką propozycję, wprowadzić możliwość lotu boskiemu wysłannikowi. Dlaczego?

-Boski wysłannik jest uniwersalną jednostką do obrony, ale nie w pełnym tego słowa znaczeniu. Możliwość lotu wypełni całkowicie, boski wysłannik byłby wtedy na pewno częściej stosowany i znalazłby swoje miejsce na froncie. Budowa tych właśnie boskich wysłanników jest dość kosztowna w łaskach, dlatego ich budowa jest długotrwała i możliwość lotu dałaby rekompensatę za ten właśnie czas poświęcony na ich tworzenie. Ja osobiście przy bogach takich jak hades, zeus, atena oraz artemida- buduję jednostki mityczne . Głównie deffowe za wyjątkiem Mantykor. Aktualizacja, która podniosła statystyki obrony i ataku boskiego wysłannika nie dały jeszcze tego efektu, który by zachęcił do ich kupowania, gdyż nadal gracze wolą kupować łuczników oraz szermierzy, bo budowa boskich jest:

a) za długa
b) nieopłacalna

Wprowadzenie możliwości lotu zachęciło by wielu graczy do ich kupna, oraz wprowadzono by wreszcie coś użytecznego zamiast jakieś bezużyteczne i bez sensowne rzeczy, które niszczą tylko grę jak np handel złotem.

Zmiana ta ma na celu wprowadzić boskiego wysłannika jako jednostkę do obrony, którą możemy wysłać wszędzie w miarę szybko bez potrzeby wysyłania statku transportowego.

Boski wysłannik nie stałby się jednostką ofensywną, gdyż jego budowa jako jednostkę do ataku jest zbyt długa, kosztowna oraz zbyt dużo ludzi trzeba by wymarnować. Boski wysłannik nie przebija ani harpii ani gryfów, tak więc nie zrobiłoby to zmian ofensywnej. Tak na czystą logikę- na boskich, którzy są w ataku tak dobrzy jak 1 gryf trzeba wymarnować na boskich 2 razy więcej ludzi niż na gryfa, tak więc trzeba by było być chyba niekompetentnym umysłowo, żeby robić tą jednostkę pod ofensywę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

Dodaj ankiete
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

nie pomyślałem o propozycji
na tak
ulepszy to tych nie opłacalnych ludków ze złotymi mieczami xd
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

Budowa tych właśnie boskich wysłanników jest dość kosztowna w łaskach, dlatego ich budowa jest długotrwała

Nie przesadzaj, robi się je dużo szybciej, niż inne mityki, tylko trzeba wiedzieć, jak je szybko robić....propozycja na nie, obecnie boscy wysłannicy spełniają swoją rolę, jako uzupełnienie armii, kiedy mamy nadmiar łask.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

Nie przesadzaj, robi się je dużo szybciej, niż inne mityki, tylko trzeba wiedzieć, jak je szybko robić....propozycja na nie, obecnie boscy wysłannicy spełniają swoją rolę, jako uzupełnienie armii, kiedy mamy nadmiar łask.

No ja jak mam nadmiar łask u hadesa na przykład to wolę sobie zrobić cerbera czy tam dwa, gdyż boskich przeliczając na wolnych mieszkańców i koszty w łaskach są nieopłacalni, nie mówiąc jeszcze o ataku i obronie w porównaniu do innych mityków. Jedynym ich atutem jest to, że da się ich do wszystkich miast przydzielić jako wsparcie. Minusem jest to, że są gorsi praktycznie od każdej jednostki mitycznej moim zdaniem. Dlatego wyskoczyłem z tą propozycją. Boski wysłannik jest uniwersalną jednostką mityczną to dlaczego by mu nie wprowadzić możliwości lotu? Gra byłaby ciekawsza, a każdy bóg miałby jednostkę latającą- chodzi mi o hadesa i posejdona. Posejdon to rozumiem, bo hydra, ale nie rozumiem dlaczego erynia nie ma tej możliwości......
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

Boscy wyslannicy zostali i tak mocno podrasowani i wedlug mnie sa juz wystarczajaco atrakcyjna jednostka aby ja robic. Mozliwosc latania dala by za duza przewage.

Jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

Wg mojej oceny ta jednostka jest w ogóle nie trafiona dlatego podrasowywanie niczego to po prostu głupota. Jednostka w ogóle powinna być zniesiona bo jest dość droga i mało wydajna....
Dodatkowo latanie? To już w ogole powinna być zupelnie inna jednostka, przynajmniej z nazwy i z wygladu. Poki co jest atena i jej pegazy.
Pozdro

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Hahaha, 3x to samo, sorka bardzo, jakoś tak xd
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

na Nie głupi pomysł dlaczego miał by latac to jednostka na poczatek a ogulnie nie potrzebna dla zaawansowanych i rozbudowanych graczy
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

Ja również na nie. Powód ten sam co u przedmówców, czyli boscy wysłannicy zostali już odpowiednio podrasowani i tyle wystarczy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

Nie widzę sensu, żeby boscy wysłannicy latali. Wystarczy, że już zostali ulepszeni, ale w życiu nie będę chciała widzieć jak mogą latać :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

pomysł średni dlatego jestem na nie jak dla mnie i tak już zostali podrasowani
 

DeletedUser

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

również na NIE, nadmiar łask wolę pakować w inne jednostki mityczne.
 

DeletedUser23843

Guest
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

Też na Nie. Lepiej wprowadzić więcej jednostek mitycznych bo to urozmaici grę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Boski wysłannik- możliwość lotu

Propozycja odrzucona.
Powód: Jednostka została w niedawnym czasie zmieniona, aby była bardziej opłacalna. Ta zmiana nie jest przewidziana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry