brak raportów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3900
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3900

Guest
No więc problem polega na tym że jak wyśle wojsko na grabież surowców w wiosce komputerowej to po ich dojściu do celu nie dostaje raportu z grabieży. Wcześniej je dostawałem ale od dwóch dni już nie :-/ Proszę o szybką odpowiedz
 

DeletedUser

Guest
Tez mam ten sam problem przychodzą tylko raporty z mojego głównego miasta a filtru nie ustawiałem.
 

DeletedUser3900

Guest
nic z tego

W filtrowaniu mam wszystko odznaczone, w zakładce plądrowanie widze raport ale mi chodzi o ten co przychodził w zakładce "wszystkie raporty" poprostu jak dojda i splądruja wioske to nie wyskakuje mi na głównym oknie przy przycisku "Raporty" migocząca ikonka
 

DeletedUser

Guest
To jest wlasnie to "super udogodnienie" wraz z aktualizacja gry na 1.12 !
Teraz wszelkie raporty dotyczace wiosek rolniczych automatycznie wedruja do zakladki "pladrowanie" gdzie juz kompletnie nic nie widac! Nie ma to jak pomoc na sile...
 

Robin65

Zespół Grepolis
tylko te gdzie nie było strat
a co do widoczności to zgadzam się ponadto po pewnym czasie farmienia z uwagi na nieuwidacznianie się na bieżąco trzeba to potem wywalać na kilka razy bo zaznacz wszystkie zaznacza tylko te na bieżącej stronie
 

DeletedUser3900

Guest
.

No a w zakładce pladrowanie jak przychodza mi raporty to kolumna "Jednostki" określa czy podczas pladrowana straciłem jakieś , tak?
 
Do góry