[Nie można powtórzyć] Budowa budowli

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A więc nie wiem czy to normalne i czy tak też ktoś ma...
Ale jak zlecam obojętnie jaką budowę, kilka razy szybko kliknę to podczas odświeżania zlecenia występuje, a raczej następuje przełączenie karty na budynek pod kartą(zależy co zlecasz)
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Budowa budowli

Tutaj, to nawet Ciebie nie rozumiem zbytnio
smiley_emoticons_biggrin.gif
Napisz to trochę bardziej logicznie
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Budowa budowli

Heh
smiley_emoticons_headstand.gif


Chodzi o to że jak klikniesz 2x szybko lub 3x szybko na zlecenie budowli (jakiejkolwiek) to przełączy cię pod budynek na podglądzie miasta.
Tak jakby podczas odświeżania zlecania budowli karta była przezroczysta.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Budowa budowli

Teraz napisałeś to trochę jaśniej
smiley_emoticons_smilenew.gif


Ja raczej czegoś takiego nie zauważyłem...ale jakoś nie klikam tak szybko budowy czegokolwiek. Jak coś podbiję w najbliższej przyszłości i będę miał murek do zbudowania, to sprawdzę. Choć ostatnio jakoś czegoś takiego nie zauważyłem, a murek stawiałem...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Budowa budowli

Teraz napisałeś to trochę jaśniej
smiley_emoticons_smilenew.gif


Ja raczej czegoś takiego nie zauważyłem...ale jakoś nie klikam tak szybko budowy czegokolwiek. Jak coś podbiję w najbliższej przyszłości i będę miał murek do zbudowania, to sprawdzę. Choć ostatnio jakoś czegoś takiego nie zauważyłem, a murek stawiałem...

No ja akurat jak buduję murek to w magazyn leci
smiley_emoticons_smilenew.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Budowa budowli

DarthSid, jaka przeglądarka? Za szybko klikasz najwyraźniej, też nie mogę powtórzyć tego błędu :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Budowa budowli

U mnie na chromie problemu brak. Próbowałem budować klikać w budowę murku najszybciej jak mogłem, ale nic mi się nie pojawiało poza "myślącym G"
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Do góry