[Filmy i Książki] Ciekawe filmy i premiery

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15166

Guest
Jakie filmy ostatnio lub kiedyś oglądaliście? Na jaką premierę czekacie? Na jaki film warto wybrać się do kina?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Ostatnio obejrzałem w kinie film "Hobbit" Czekam na 2 i 3 część :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Świetny film, polecam: Szybcy i Wściekli 6 Suuper+)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

No Szybcy i Wściekli 6 jest spoko, ale za dużo tam fantazji. Jak np. przeskoczył most, żeby złapać tą dziewczynę. Przecież to jest niemożliwe.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

No Szybcy i Wściekli 6 jest spoko, ale za dużo tam fantazji. Jak np. przeskoczył most, żeby złapać tą dziewczynę. Przecież to jest niemożliwe.
To samo miałem napisać, i jeszcze na samochód spadli, ale poza tym jest w porządku
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Ostatnio obejrzałem w kinie film "Hobbit" Czekam na 2 i 3 część :D

Jej, będą aż 3 części? :eek: Jeszcze pierwszej nie zdążyłam obejrzeć, mimo że Władcę bardzo lubię :D

Ostatnio oglądałam:

"Hansel i Gretel: Łowcy czarownic" - całkiem dobry, szukałam czegoś "na dobry sen", po pierwszych 5 minutach byłam przerażona :D

"Wielkie nadzieje" z 2013 - przerabiałam tę książkę ze trzy razy na studiach, a nigdy całej nie przeczytałam :D Mimo to film fajny jeśli ktoś lubi takie kino. Helena Bonham Carter jak zwykle zagrała mistrzowsko :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

"Hansel i Gretel: Łowcy czarownic" - całkiem dobry, szukałam czegoś "na dobry sen", po pierwszych 5 minutach byłam przerażona :D
Też oglądalam i też bardzo mi sie podobał, akcja z dodatkiem fantazji, to jest to co lubię :)

Oglądalam ostatnio "Gabinet", horror, ale warty obejrzenia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

ja ostatnio zgłębiam kino Korei Południowej jest to jeden wielki pozytyw np "Dalkomhan Insaeng" i wiele innych.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Na Szybkich 6 również byłem w kinie , film mi się podobał chociaż to raczej bajka :D
Hobbit również zaliczony tak jak całe tony władcy pierścieni...

Co do premier to ostatnio oglądałem World War Z, dobry pomysł na film ale nie najlepsze wykonanie.
 

DeletedUser20167

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Pozwolę sobie odgrzać temat :)

Co do Hobbita - podobał mi się tak, jak sam Władca Pierścieni. Jeśli ktoś go jeszcze nie obejrzał, a jest fanem Władcy, powinien zrobić to jak najszybciej :)
Ostatnio oglądałem również "R.I.P.D. Agenci z zaświatów"... sam zwiastun mnie zniechęcił do obejrzenia, ale z ciekawości zrobiłem to. Zmieniłem zdanie całkowicie :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Był ktoś na premierze ''Mój biegun'' ?
Zamierzam iść na ten film.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Dom Hadesa! Ktoś kojarzy? Niedawno była premiera :D
A dla tych, którzy kojarzą - w Ostatnim Olimpijczyku była wzmianka o Domu Hadesa. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Oglądał ktoś komedię "Stażyści"?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Orientuje się ktoś może czy aktualnie leci w kinach coś wartego uwagi? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Oglądałam Ambassadę. Średnia. Chciałam iść na Gra Endera, zapowiada się ciekawie :)
No i pod koniec listopada wychodzi druga część Igrzysk Śmierci <3 <3 <3
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

A ja byłem jakiś czas temu na "Mój biegun", i muszę powiedzieć że mimo iż sama historia jest niesamowita to film został wydaje mi się zrobiony na odwal. Ogólnie nie jestem zadowolony, bynajmniej jak film się skończył - poszli sobie na skróty. Kto oglądał to wie o czym mówię.

Oglądałem również horror "Następny jesteś Ty" i "Carrie" - leciały w halloween. Pierwszy horror całkiem niezły jednak na "Carrie" bliżej do śmiechu niż strachu.

Kurczę czekam na jakiś film biograficzny który zdoła pobić Pianistę..
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Ja tam oglądam horrory takie jak Piła.
Uwielbiam Paranormal Activity :D Koszmar z ulicy więzów tez super :D lubię igrzyska śmierci.
Oglądałem również filmy: "Jestem Legendą" , Taki film (Nie pamiętam tytułu) co 4 kobiety schodzą do takiej jaskini a tam jakieś stwory były, sam film to horror, Ring 1,2 , Sierociniec , z ciekawości Laleczka Chucky(1,2,3,4,5) , Hobbit, Władca pierścieni 1,2,3 , na tę chwile mi już nic nie przychodzi do głowy o_O A może jeszcze "Ja Robot" Film taki średni ale można się wszystkiego domyślić od razu ale ciekawy ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cikawe filmy i premiery

Kto idzie na Hobbita do kina? Ja ide ale z napisami bo z dubbingiem to głupio. A jak rok temu byłem na Hobbicie to cała pusta sala była bo nikt nie chciał oglądać z napisami :p Może znów będe miał fart :p
 
Do góry