Cisza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19540

Guest
Odp: Cisza

problem ,że u nas ani jeden trans nie padł... gość dostał ponad 5k lądu na wsparcie od sojuszu...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Cisza

U nas raz padały (małe ilości, ale jednak) raz nie - na przemian. Ataków szło sporo.
No cóż taka gra :D
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Cisza

Ech... zdarza się... bardziej mnie martwi ,ile celowi nabiliśmy slotów ={
na priv mi pisał ,że 5 ,ale według mnie nieco przesadził... ale ze 3 mogliśmy ={
 
Odp: Cisza

Na Heraklionie w 5 osób rozwailliśmy 8k deffa i ponad połowa offów na czysto weszła .
Gość jeszcze 2 ataki po kolonie zrobił ,ale moje i innej osoby wsparcia weszły po 1 sekundzie .
Grać rok i się cieszyć jak głupi z jednego miasta .
Co do slotów to zalezy ile było offów oraz ile gość ma slotów o wiele łatwiej jest nabić slot 5 jak 50 .
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Cisza

koleś miał 8 miast -1 które mu zabraliśmy... offów było od cholery ,uwierz mi =}
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Cisza

Oszczep nie zapominaj, że wsparcie nie było tylko jego.
Tak więc punkty za offy to też nie tylko dla niego są :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Cisza

I jeszcze teraz oni nam wstawili kolona ,a zainteresowanego nie było na kompie... nie wiem czy rozbijemy... chyba wyrównają w podbojach,które są ostatnią statystyką w której prowadzimy (2:1)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Cisza

No tak bywa - grepo jest grą dla aktywnych graczy.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Cisza

To przykre... ale prawdziwe... sam mogę się już przyznać,(ostatecznie pi to historia już),że sam się do nieuczciwych sztuczek uciekałem i prosiłem tatę,żeby już powstawiał te raporty z kolonów wchodzących o północy, bo sam nie miałem siły... a ojcu pilnowałem czasami ,co by nikt nie próbował na 7 wstawiać niczego...
=} jeśli ktoś jest z pi to może kojarzy nick PISomatołek ? pod takim nickiem grał tata, najpierw z człowiekiem lasu i spółką w kostuszce ,a później go podczas fuzji do luzaków siłą dali =}
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Cisza

Ale ja się spowiadam tylko... teraz gram uczciwie, bo tata do grepo nie wróci... =}
I samemu też nieźle sobie radziłem na knossos dopóki nie musiałem pójść na 8-dniowy urlop...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Cisza

Spowiedź przyjęta i nawróć się grzeszniku :D

Ja też miałam przerwę ostatnio - pełne dwa tygodnie urlopu i nie narzekam.

P.S.
A inni nie chcą z nami pogadać ;(
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Cisza

Ech... śpią pewnie... ja też już ledwo trafiam w klawiaturę... zaraz ściągnę surkę z wiosek na knossosie i idę spać...
a narzekam ,bo przed urlopem byłem 5 ,a teraz waham się 30-90 miejsca... zależy od podbijanych miast...
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Cisza

Dobra, dobranoc wszystkim ,idę spać ,mam dosyć... oczy same mi się zamykają...
ps. i tak pewnie jutro wstanę o 5 rześki i gotowy do dalszego spamowania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Cisza

zdrajca, isc spac przed polnoca??


sisi to o czym pogadamy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry