[To nie błąd] Czar przyrost liczby mieszkańców

  • Rozpoczynający wątek Pitus93
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie działa czar przyrost liczby mieszkańców. Czar ten nie działa w żadnym z miast na które rzuciłem, z tego co wiem to u innych graczy z świata Sparta też nie działa. Proszę o jak najszybsze naprawienie tego błędu.
Czar zew morza też nie działa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Czar przyrost liczby mieszkańców

Na Sparcie działa przyrost liczby mieszkańców jak i zew morza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czar przyrost liczby mieszkańców

U mnie jakoś nie działa i u paru osób u mnie w sojuszu
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Czar przyrost liczby mieszkańców

U jednych może działać a u innych nie, nie lepiej sprawdzić to zamiast przekonywać drugą stronę do tego, że owe czary na bank działają u X osoby?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czar przyrost liczby mieszkańców

U jednych może działać a u innych nie, nie lepiej sprawdzić to zamiast przekonywać drugą stronę do tego, że owe czary na bank działają?:)

Nie przekonuje, tylko mówie że działają. Niech się upewni - Gdybym przekonywał zamknął bym temat a tak czeka na rozpatrzenie przez inną osobe.
 
Odp: Czar przyrost liczby mieszkańców

Wiadomo, że działają poprawnie - inaczej forum byłoby zasypane postami od wielu graczy, u których przestałyby te zaklęcia działać.

Tak więc nie ma sensu pisać na zasadzie u Ciebie nie działa a u mnie działa, więc jak u mnie działa to jest dobrze. Zapewne informacja o tym, jak działają te zaklęcia była na tyle niejasna, że Pitus93 wyciągnął złe wnioski i stąd to zgłoszenie "błędu".
Zadam 2 standardowe pytania:
1. Czy najpierw rzuciłeś zaklęcie a potem dopiero kliknąłeś rekrutację wojska?
2. Czy spodziewałeś się, że jednostki wyprodukują się od razu, czy też wiedziałeś o tym, że ta rekrutacja zajmie połowę czasu, czyli np. zamiast 2 minut jednostka będzie się rekrutować minutę?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czar przyrost liczby mieszkańców


Ten screen, to jakiś dziwny jest...pół dnia go robiłeś, że te czasy aż tak bardzo odbiegają od siebie? Czy może miałeś przyspieszoną rekrutacje włączoną dodatkowo, albo inne poziomy koszar/portu?

Bo ten screen jakoś nie pokazuje zbytnio poprawności działania czaru i skracania czasu rekrutacji jednostek o połowę?!

PS: A wracając do tematu, to przyłączę się do Slietie, która zadała dwa kluczowe pytania do tego problemu i od nich w ogóle powinna zacząć się dyskusja w tym temacie, a problem wynika raczej z braku wiedzy gracza, a nie gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czar przyrost liczby mieszkańców

tak wzystko zrobiłem jak trzeba i tak nie działa
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Czar przyrost liczby mieszkańców

Ale czas rekrutacji się u Ciebie w ogóle nie zmienia po odpaleniu zewu/bobasa? Czy na przykład zmniejsza się on o połowę?

Jeśli czas się zmienił i zamiast przykładowo jednostka rekrutuje się 5 minut zamiast 10 minut, to wszystko jest ok. Ten bonus tak działa...skraca czas rekrutacji jednostek o połowę. Czyli w jednakowym czasie tych 10 minut zrekrutują Ci się dwie jednostki zamiast jednej. Czyli szybkość rekrutacji wzrosła o 100% :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry