Czasy festynów/występów teatralnych w widoku miasta;.

  • Rozpoczynający wątek Lysteria
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?

  • Tak, tego mi brakuje w grze

    Głosy: 21 72,4%
  • Nie, niepotrzebny

    Głosy: 4 13,8%
  • Tak, ale... (propozycję wpisz w temacie)

    Głosy: 0 0,0%
  • (neutrealny jak Szwajcaria)

    Głosy: 4 13,8%

  • W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak wiadomo budując dany budynek w widoku miasta wyświetla nam się czas do zakończenia budowania, ale już czas do zakończenia występów teatralnych/pochodów nie jest wyświetlany (a przydałoby się bo można by dzięki temu oszczędzić sobie klikania na agora => kultura). Jest to raczej banalne do zaprogramowania i bardzo by pomogło graczom, żeby nie zaśmiecać widoku wydaje mi się, że najlepiej by było jakby czas do zakończenia pojawiał się po najechaniu na teatr/pochód gryzoniem
 

DeletedUser7672

Guest
W sumie nic złego w tym nie widzę. Czasami sam miałem tego typu wpadki, więc mój głos idzie na tak.
 

DeletedUser

Guest
Że też sam na to nie wpadłem... Świetny pomysł. Ja bym go wprowadził jeszcze dziś ;) .
 

DeletedUser

Guest
o masz... ostatnio o tym myślałem... zdecydowanie przydatne. oszczędzi człowiekowi czasu na wchodzenie w kulturę w agorze.
 

DeletedUser

Guest
Tak, dokładnie o to mi chodziło! Teraz to tylko pokazać administracji do zaakceptowania a potem zejść do podziemi Hadesu (czytaj: pracowni informatyków :) i pokazać im pomysł, niech zaprzęgnął swoje woły robocze i w następnym patchu niech już będa czasy festynów/występów wyświetlane w widoku miasta. Można by też przy okazji zrobić inny genialny i jakże prosty do zrealizowania pomysł i w przypadku kiedy buduje się dwa razy ten sam budynek jeden poziom po drugim (tzn np. gospodarstwo o 2 poziomy) żeby czasy zakończenia pokazywały się jeden pod drugim żeby można było jednym rzutem oka ocenić, że zostało nam np. 7 godzin do zakończenia pierwszego poziomu i 9 do drugiego.
 

DeletedUser

Guest
@ Lysteria też niegłupi dodatek, ale ma jedną wadę :) jak np komuś się buduje 7 takich samych budynków to nie wyobrażam sobie pokazywania 7 czasów... to zamaże całe piękno widoku miasta:)

@ jedicus tak, igrzyska.
 

DeletedUser

Guest
@ Lysteria też niegłupi dodatek, ale ma jedną wadę :) jak np komuś się buduje 7 takich samych budynków to nie wyobrażam sobie pokazywania 7 czasów... to zamaże całe piękno widoku miasta:)

No tak, nie pomyślałem o premkowiczach, przy 7-krotnym budowaniu rzeczywiście wyglądałoby to troszkę dziwnie, więc dla opcji premium ta opcja byłaby wyłączona (a co tam - mają tyle bajerków WŁĄCZONYCH to ten jeden będą mieli WYŁĄCZONY :)
 

DeletedUser

Guest
nie miałbym nic przeciwko :) jakby ktoś miał 7 budynków w kolejce + wszystkie 4 kulturalia w jednym czasie, to widziałby aż 11 czasów :)
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Czasy festynów/występów teatralnych w widoku miasta

Propozycja została odrzucona przez InnoGames.
 
Status
Zamknięty.
Do góry