Czat-Sojusz

  • Rozpoczynający wątek Recon1223
  • Data rozpoczęcia

Podoba się pomysł ??

  • Jestem na TAK.

    Głosy: 25 69,4%
  • Jestem na NIE.

    Głosy: 6 16,7%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 5 13,9%

  • W sumie głosujących
    36
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Moja propozycja ma na celu ułatwienie kontaktu graczom na cały serwerze jak i w sojuszu.

Opis:

1. Logujemy się do gry.
2. Włącza się gra oraz dodatkowe okienko na mapie lub gdzieś umieszczone na stałe [ zależy od administratorów].
3. W tym okienku znajduje się czat z możliwością wyboru: czat globalny, czat morza, czat sojuszu [ Dodatek: czat handlowy].
4. Dodatek do czatu sojuszu pokazywałoby na czacie lub w sojuszu ludzi online na czacie i w grze w danym momencie.
5. Czat miałby na celu łatwiejszy kontakt w grze oraz ciekawszą i ubarwioną w harmonię grę.


Myślę że pomysł jest dobry tylko trzeba poświęcić mu czas a na pewno sporo podciągnie grę jako multi :) Z góry dzięki Recon.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym dał tak że czat na całym serwerze to mógłby i być i dobre by było wprowadzenie kilku wersji czy czegoś tam :) czyli ten twój czat globalny , morza to może nie a czat sojuszu to jest już chyba że o jakiś inny chodzi (chyba że gracz nie ma sojuszu no to może i może się dołączyć na daną chwilę tylko z jednym sojem) i to samo z handlowym , po co ??? Do tego czat między 2 osobami i możliwość pisania na takim czymś z większą ilością osób . Tylko że tutaj już by musiały powstać jakieś serwery może czy krótkie powiadomienia w małych okienkach na ekranie ukazujące że np. ktoś chce dołączyć do danego czatu ale to już znowu potrzebne by było wprowadzenie opcji w profilu gracza który pokazuje że jest na czacie i jak chcemy się do niego dostać klikamy w jakieś okienko ala "wyślij powiadomienie" czy "chce do was na czat więc daj mi zatwierdzenie" ... To jest dziwny pomysł więc lepiej w to chyba nie wnikać ...
Napisałem co napisałem , jeśli będzie trza dyskutować i o coś to okey . Powodzonka przy dziwacznym projekcie ;D;P
 

DeletedUser

Guest
A ja powiem tak tych tematów była cała masa sam jeden zrobiłem ale generalnie mam wrażenie że twórcy gry jakiś logiczny i funkcjonalny czat mają w ....
 

DeletedUser

Guest
To dla nich za dużo pracy, przepracują się na AMEN hehe
 

DeletedUser

Guest
Na moje to powinny być jakieś kanały. Tak żeby można było rozmawiać tylko w swojim sojuszy tak żeby inni niewidzieli rozmowy.
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie to dobry pomysł wiadomo kto jest itp... dlatego głosuje na tak:)
 

DeletedUser

Guest
Na starym świecie była funkcja czatu, wiec ze zrobieniem na nowym nie powinno być jakiegos kłopotu. W tym rzecz, że zawsze znajdzie się jakiś "kret", który przekazuje info kto jest aktywny itp. Jest mi to obojętne, ale ze skłonnością do (nie) ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry