[Wyjaśnione] Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21394
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21394

Guest
Dotyczy to czasu wazności np Kapitana
Brak dostępu do gry oznacza że nie można z niego korzystać
Nie będzie można przygotować się do zbliżającego się np
ataku
przepełniającego się magazynu
Nie będzie też możliwości żądania surowcow
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

To trwa kilka minut więc żadnej rekompensaty
 

DeletedUser21394

Guest
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Pytam ,bo już wczoraj były problemy z zalogowaniem się
Próbowałam kilka razy z róznych przeglądarek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Wczoraj nie powinno być problemów z zalogowaniem. Aktualizacje nie przeszkadzają bardzo w grze
 
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Tak, jak spartaker pisze, aktualizacje trwają krótko i nie wpływają zwykle w jakiś istotny sposób na grę. Dlatego też nie jest przyznawana z tego tytułu żadne rekompensata. Dodam jeszcze, że zwykle takie aktualizacje są co 2 tygodnie.
 

DeletedUser21394

Guest
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Przy następnej aktualizacji warto byłoby uwzględnić:
Podawać dzień i godzinę
Dotyczy to czasu ważności np Kapitana
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Dzień zawsze masz podany a godziny się nie podaje bo dokładnie nie wiadomo o której będzie . Jak już gram dość sporo i jeszcze nigdy nie trafiłem na aktualizacje a siedzę na grepo dużo czasu, więc się nie przejmuj aktualizacja .
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

To nawet nie chodzi o to że nie wiadomo. Aktualizacja nie trwa nawet 5 minut, a gdyby była dokładnie określona godzina to z pewnością wielu graczy próbowałby wtedy przejąć miasta przeciwników, gdyż Ci mieliby ograniczone możliwości klinowania.
 
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Przy następnej aktualizacji warto byłoby uwzględnić:
Podawać dzień i godzinę
Dotyczy to czasu ważności np Kapitana
Godzina celowo nie jest i zapewne nie będzie podana. Zawsze znajdą się plusy i minusy takiej decyzji. Według mnie dobrze, że nie jest podawana, gdyż dzięki temu inni gracze nie zaplanują sobie, aby wbić Ci kolona do miasta właśnie wtedy, gdy trwa aktualizacja. Chyba zgodzisz się ze mną, że w porównaniu z tym, odrobina surowców to pikuś? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

ja mam zawsze pecha bo jestem zawsze kiedy trwa aktualizacja :p
 

DeletedUser21394

Guest
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Dzień zawsze masz podany a godziny się nie podaje bo dokładnie nie wiadomo o której będzie . Jak już gram dość sporo i jeszcze nigdy nie trafiłem na aktualizacje a siedzę na grepo dużo czasu, więc się nie przejmuj aktualizacja .
Chodziło mi oto, że data ważności (np.kapitana,kapłanki) podana jest jako dzień ,a nie dzień i godzina

Godzina celowo nie jest i zapewne nie będzie podana. Zawsze znajdą się plusy i minusy takiej decyzji. Według mnie dobrze, że nie jest podawana, gdyż dzięki temu inni gracze nie zaplanują sobie, aby wbić Ci kolona do miasta właśnie wtedy, gdy trwa aktualizacja. Chyba zgodzisz się ze mną, że w porównaniu z tym, odrobina surowców to pikuś?

Masz 100% rację,tylko chodziło mi o Kapitana,Arcykapłankę itd:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

nie wiem o co Ci dokładnie chodzi ale prze aktualizację nie stracisz kapitana itp.
 
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Chodziło mi oto, że data ważności (np.kapitana,kapłanki) podana jest jako dzień ,a nie dzień i godzina
Jeśli chcesz znać dokładny czas zakończenia Premium, to proponuję zainstalować sobie ten skrypt: link. Wówczas w okienku opcji po przejściu do zakładki Info o Graczu będziesz mógł sprawdzić dokładny czas, jaki pozostał do zakończenia danej funkcji.
Sprawdzanie%20czasu%20premium.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Czy będzie rekompensata za czas aktualizacji do wersji 2.55?

Już jest chyba po aktualizacji ;)
 
Do góry