[Forum] Czy chcesz, aby został zorganizowany konkurs na Gracza Roku 2022?

Czy chcesz, aby został zorganizowany konkurs na Gracza Roku 2022?

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Z racji braku głosowania na gracza roku 2022 proponuję zrobić je teraz. Zdaję sobie sprawę, że jest trochę późno i przez to może spotkać się z odmową. Jednak forum odżyło i moim zdaniem warto to wykorzystać. Poza tym wypada nagrodzić gracza, który w jakiś niestandardowy sposób wykazał się podczas rozgrywki i zasłużył na taki tytuł.
Zasady poprzednich konkursów były odpowiednie pod każdym względem i w tym konkursie mogły by takie pozostać. (jeżeli da radę to zorganizować przez support).
 

DeletedUser35635

Guest
Brak wyrozniajacych się graczy w roku poprzednim. Głos na nie.
 

DeletedUser35635

Guest
Kiedyś ta nagroda miała sens. Rywalizacja między sojuszami była na wysokim poziomie i można było się wyróżnić. Teraz każdy serwer jaki stał w 2022 już po ochronce był przesądzony zarówno na starym jak i nowym systemie. Nagroda zespołowa jako wygranie świata była przyznana. Jaki sens owego konkursu na forum? Znów wyścig popularności i proszenia się o głosy haha.
 
Niestety to prawda odnośnie serwerów. Mało było tych ciekawych. Jedynie na ,,phari'' był zacięty wyścig o 7 cudaków. Na pozostałych raczej było widomo wcześniej kto wygra i zgarnie pełną pulę.

Warto tez nagrodzić graczy, którzy mimo wszystko się starają - nawet jak są w zwycięskim sojku wiedzą, ze wygrają to nadal bardzo aktywnie grają i starają się jeszcze więcej wnieść od siebie w kierunku zwycięstwa. Bez takich osób z pozoru te ,,wygrane'' serwery zaraz po ochronce mogłyby okazać się przegranymi.

Lub przeciwnie, jak ktoś jest w słabszym sojuszu. Ale mimo wszystko gra i utrudnia większemu.

To czy będzie to wyścig popularności i proszenie się o głosy to już od Nas zależy. Wierzę, że tak nie będzie.
 

DeletedUser35664

Guest
Zawsze był wyścig popularności.

Nie mniej graczy którzy zasługują na to miano jest kilku. Wykazali się oni grą na wysokim poziomie przez cały okres trwania serwów i to im ten konkurs bym dedykował.
Zasługują na to.

Rzecz jasna jeśli nominacje będą abstrakcyjne to konkurs straci na wartości ale co szkodzi aby odmówić udziału w takim konkursie? Dwa lata temu sam byłem typowany do gracza roku ale odmówiłem - ze mnie większa maskotka niźli gracz.

Mam swój typ gracza roku i jeśli supek przyklepie propozycje na pewno dam swoją nominacje.

Zresztą… to forum kiedyś tętniło życiem. Właśnie tego typu akcje dodawały mu uroku. Mnie przynosiło to dużo zabawy i choćby z tego faktu widziałbym chętnie znowu ten konkurs.
 
Te światy startowały w 2022:
Na kastorii jeszcze było bardzo ciekawie skończyło się to jak dobrze pamiętam 4-3 po sypaniach i skracaniach. Później z powodzeniem cuda były odbijane i ostatecznie było 6-1. (jak źle piszę to mnie poprawcie)


obraz_2023-08-20_193418084.png
obraz_2023-08-20_193520795.png
 
Kiedyś ta nagroda miała sens. Rywalizacja między sojuszami była na wysokim poziomie i można było się wyróżnić. Teraz każdy serwer jaki stał w 2022 już po ochronce był przesądzony zarówno na starym jak i nowym systemie. Nagroda zespołowa jako wygranie świata była przyznana. Jaki sens owego konkursu na forum? Znów wyścig popularności i proszenia się o głosy haha.
Coś w tym ostatnim zdaniu jest xd. Tym niemniej podtrzymuję inicjatywę Wery. Ważne są nominacje i ich powody. Podane na forum sprawiają, ze gracz, który gra z pasją, czuje się doceniony. Dla nominacji warto :)
 
Kiedyś ta nagroda miała sens. Rywalizacja między sojuszami była na wysokim poziomie i można było się wyróżnić. Teraz każdy serwer jaki stał w 2022 już po ochronce był przesądzony zarówno na starym jak i nowym systemie. Nagroda zespołowa jako wygranie świata była przyznana. Jaki sens owego konkursu na forum? Znów wyścig popularności i proszenia się o głosy haha.
Nie zgodze się, że na każdym serwerze wygrany był znany od spadnięcia ochronek. Były co najmniej 3 serwery gdzie tak nie było.
 

DeletedUser35635

Guest
Coś w tym ostatnim zdaniu jest xd. Tym niemniej podtrzymuję inicjatywę Wery. Ważne są nominacje i ich powody. Podane na forum sprawiają, ze gracz, który gra z pasją, czuje się doceniony. Dla nominacji warto :)
Fakt, zmieniam głos
 
Te światy startowały w 2022:
Na kastorii jeszcze było bardzo ciekawie skończyło się to jak dobrze pamiętam 4-3 po sypaniach i skracaniach. Później z powodzeniem cuda były odbijane i ostatecznie było 6-1. (jak źle piszę to mnie poprawcie)


View attachment 16399
View attachment 16400
Gortyn - Wydawać się mogło, że klan wygra na starcie ( Ale mogę się mylić bo tylko tego serwera nie kojarzę XD)
Heliopolis - Dużo zmian w układzie sił ostatecznie wygrały Chwasty(Klan), choć mogło być różnie.
Istros - Klan wbił dopiero po miesiącu
Kastoria - Będe grał w grę wbiło po 3-4 tygodniach od startu cuda skończyły się 5:2
Pharai to w sumie już się zakończenie działo bardziej w 2023
 
Gortyn - Wydawać się mogło, że klan wygra na starcie ( Ale mogę się mylić bo tylko tego serwera nie kojarzę XD)
Heliopolis - Dużo zmian w układzie sił ostatecznie wygrały Chwasty(Klan), choć mogło być różnie.
Istros - Klan wbił dopiero po miesiącu
Kastoria - Będe grał w grę wbiło po 3-4 tygodniach od startu cuda skończyły się 5:2
Pharai to w sumie już się zakończenie działo bardziej w 2023

Jeszcze methoni. Tam też się działo xd
 
Jednak więcej było ciekawszych serwerów.
Na Gorotyn klan po prostu wbił na pale w centrum świata.. Nie było pełnych wysp... Była bitwa na wszystkich frontach.. to się rozleciało dosyć szybko jak brakowało deffa.
 
Gortyn - Wydawać się mogło, że klan wygra na starcie ( Ale mogę się mylić bo tylko tego serwera nie kojarzę XD)
Heliopolis - Dużo zmian w układzie sił ostatecznie wygrały Chwasty(Klan), choć mogło być różnie.
Istros - Klan wbił dopiero po miesiącu
Kastoria - Będe grał w grę wbiło po 3-4 tygodniach od startu cuda skończyły się 5:2
Pharai to w sumie już się zakończenie działo bardziej w 2023
gortyn nigdy nie istniał, proszę obejrzeć odcinek Hejt Parku z oszczepem, pięknie tam wszystko wyjaśnił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry