[Wyjaśnione] czy moge miec taka nazwe sojka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31004
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31004

Guest
GANG BANG moze byc taka nazwa sojka czy ktos z supportu sie doczepi prosze o odpowiedz
 
Raczej tak dlatego zmień nazwę na GANK BANK wtedy możesz sie z nimi spierać że mają jakieś teorie spiskowe przeciwko tobie i ci nie naskoczą
 

dorocia

Zespół Grepolis
A ja sugeruję napisanie do supportu ticketa z pytaniem, bo bardzo często w takich przypadkach opinie innych graczy mają się po prostu nijak do rzeczywistości.
 

DeletedUser19924

Guest
Gorzej jak jeden członek supportu zatwierdzi daną nazwę, a inny da bana całej Radzie...a takie sytuacje też się zdarzały
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

dorocia

Zespół Grepolis
Jesteśmy tylko ludźmi i pomyłki mogą się zdarzyć każdemu i w każdej sytuacji. Jednakże w swojej 7-letniej historii bycia administratorem gry z takim przypadkiem, jak opisany przez DonBaker'a, spotkałam się zaledwie raz i wówczas osoby poszkodowane zostały przeproszone, konta odblokowane a bany anulowane. Nie zmienia to jednakże faktu, ze takie pytania należy zadawać w tickecie bo to nie gracze lecz administratorzy gry (na podstawie wytycznych otrzymanych od właściciela gry) oceniają nazwy sojuszy pod kątem ich zgodności z Regulaminem gry. Dotyczy to także nazw miast oraz wpisów na profilach graczy i sojuszy.
 

DeletedUser31057

Guest
Dzień dobry szanownemu team'owi i wszystkim użytkownikom :] Proszę o informację, czy nazwa sojuszu "Anarchia" jest dopuszczalna. Byłbym bardzo rad, gdybyście pozwolili staremu wyjadaczowi używać tej nazwy.
Najserdeczniejsze pozdrowienia od najbardziej znienawidzonej grupy społecznej :]
 

DeletedUser29238

Guest
Proszę napisać zgłoszenie do suportu. Tam odpowiemy na to pytanie.
 

DeletedUser31057

Guest
Oczywiście, pozwolicie Państwo, iż zajmę się tym nieco później? Chwilowo jestem trochę zabiegany :] Dziękuję za odpowiedź
 

DeletedUser27678

Guest
Jesteśmy tylko ludźmi i pomyłki mogą się zdarzyć każdemu i w każdej sytuacji. Jednakże w swojej 7-letniej historii bycia administratorem gry z takim przypadkiem, jak opisany przez DonBaker'a, spotkałam się zaledwie raz i wówczas osoby poszkodowane zostały przeproszone, konta odblokowane a bany anulowane. Nie zmienia to jednakże faktu, ze takie pytania należy zadawać w tickecie bo to nie gracze lecz administratorzy gry (na podstawie wytycznych otrzymanych od właściciela gry) oceniają nazwy sojuszy pod kątem ich zgodności z Regulaminem gry. Dotyczy to także nazw miast oraz wpisów na profilach graczy i sojuszy.

niesamowite ... jak nie zobacze to nie uwieżę
 
Status
Zamknięty.
Do góry