Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

sztuki obstawiające podbój to muszę krecić, ale jak ja, rafik, bartek (chyba nawet kalindra raz do nich pisała) załatwialiśmy że sztuki odbijały okupacje urzędników u nas to cacy :rolleyes:

wysyłacie więcej kradziejek niż ataków, ja tylko rzuciłem conquesta na priv

//nie chce mi się każdemu odpisywać

mam gdzieś za co mnie obwiniacie, jedyne co przyjmę jako nie honorowe to że zaatakowałem przybyla, bo się kolegowaliśmy w zasadzie od początku świata, ale pisałem że będę atakował, i dostał 5 dni na "przygotowanie" się
 
Plus dla wawy, yarod przypomnij sobie jak zawinąłeś z ekipą MamTeMoc i musieliśmy czyścić swoje centrum z Waszych miast, bo na "honorowe zagranie" z Waszej strony nie było co liczyć. ; )
Aczkolwiek dla mnie wstydem jest że moi sojusznicy lecą deffem do typa, który nas fejkował i zgrywał kozaka na forum :)
 
Plus dla wawy, yarod przypomnij sobie jak zawinąłeś z ekipą MamTeMoc i musieliśmy czyścić swoje centrum z Waszych miast, bo na "honorowe zagranie" z Waszej strony nie było co liczyć. ; )
Aczkolwiek dla mnie wstydem jest że moi sojusznicy lecą deffem do typa, który nas fejkował i zgrywał kozaka na forum :)
jak widać pw to pw, a dalej trzymacie się tego że ja zacząłem fejkować :D

dalej "kozaczę"
 
To kozacz solo a nie wysyłaj ruchome do ex czerwonych, na których nie tak dawno psioczyłeś ;)
no bo fejkujecie, gracie na moralach, co tam jeszcze było? a chyba ktoś pisał że bocicie

//
solo też w miarę sobie radziłem, ale można by coś podbić
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-09-29 Grepolis (59) - M53 06 1.png
    Screenshot_2020-09-29 Grepolis (59) - M53 06 1.png
    10,6 KB · Wyświetlenia: 33
Ostatnia edycja:
Do góry