Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34434

Guest
opinia kilku spoceńców jakiejś pikselozy jest dla mnie ważna, a propos pieniążków to wydaję na grepo mniej niż wy i to was boli ze łatwiej coś osiągam es
1602558897187.png
 

DeletedUser34434

Guest
Ale że wy nie wiecie? Osiągam za każdym razem to co chcę czyli bycie top na każdym świecie jakim gram a was boli że jesteście gorsi i mimio iż trajhardujecie to nie macie podjazdu np taki milczuch taki sprzedawczyk co ma za duże mniemanie o sobie a co świat musi grać z ekipą naleśnika bo Sam nic nie potrafi zrobić es

A szare są po to żeby zrobić właśnie miejsce w topce dla osób lepszych niż taki milczuch

Pozbieram wszystkich przypałów i zrobię ekipę wyrzutków z Bartkiem jako liderem
Spokojne, widać dlatego jesteś na fejurze bo sam jesteś barwną postacią i komuś przez to zalazłeś za skórę a propos gry to mam z kim grac
 
Ale że wy nie wiecie? Osiągam za każdym razem to co chcę czyli bycie top na każdym świecie jakim gram a was boli że jesteście gorsi i mimio iż trajhardujecie to nie macie podjazdu np taki milczuch taki sprzedawczyk co ma za duże mniemanie o sobie a co świat musi grać z ekipą naleśnika bo Sam nic nie potrafi zrobić es
juz to przerabialem:) po jakim tam swiecie nic nie potrafisz gdyby nie koledzy:) bartus za kogo mnie masz jesli myslisz ze cos takiego mnie zaboli?
wlasnie po mnie spłynęło,zebym nie musial dostawac podobnych wiadomosci co na nysie,ty wez no oddaj to maisto bo nie umiemy od ciebie jej podbic:) ja gram z kumplami a ty dalej tam szczekaj ze cos tam osiagasz ale lekka kloda pod noga i byl bartus nie ma bartusia:)
pozdro
 

DeletedUser34434

Guest
ja mam zamiar atakować moich sojuszników statkami transportowymi a nie kolegów bić :/
A dobra to ty XD spoko pościgami się bo mam 5-letnie konto na którym niedługo urodzinki <3

juz to przerabialem:) po jakim tam swiecie nic nie potrafisz gdyby nie koledzy:) bartus za kogo mnie masz jesli myslisz ze cos takiego mnie zaboli?
wlasnie po mnie spłynęło,zebym nie musial dostawac podobnych wiadomosci co na nysie,ty wez no oddaj to maisto bo nie umiemy od ciebie jej podbic:) ja gram z kumplami a ty dalej tam szczekaj ze cos tam osiagasz ale lekka kloda pod noga i byl bartus nie ma bartusia:)
pozdro
Tak spłynęło iż musiałeś odpowiedzieć. Nw fajnie tam masz po tej Nysie wymyślając coś takiego KEKW ja się przynajmniej nie sprzedałem... A nie czekaj przecież na dimale sellnąłem wiochy.
 
Do góry