Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

no dokładnie :)ale zapominałem dodać że każdy też w innym czasie rozpoczął przygodę z grepo i do jednego ten jest najlepszy a do drugiego inny
No takie mniemanie ma największy dyplomata na grepo. Wcześniej był uczniem Oriona i bez jego zgody z dziupli się nie wychylał. To co było wcześniej to dla niego wielka czarna dziura.
 
Od Olintu takiego serwerka na bank nie było.
Jeszcze jak będziemy podobnie jak tam cudaki na minuty stawiać to przeloty emocjonalne będziemy mieć wcale nie gorsze :3

Trzym się tam Koniu i Broń tych urwisów :)

No właśnie, właśnie. Kiedyś to się zlomowalo a teraz to się doprosić nie można :rolleyes:
Jak coś to standardowo na jedynczke :>
Na pewno przy cudach będą emocje, bo na Dionie sporo jest sojuszy, które mogą namieszać. Już jest rywalizacja na poziomie, kulturka i sportowe wrażenia. A złom w żadnym wypadku, a komu to potrzebne, a dlaczego? Lepiej tradycyjnie komuś z miecza przyfanzolić.

Grepo, grepo jest nowelą
Której czasem masz dosyć
Wczoraj rolka z Helą
Jutro mur może wyzłocić
Grepo, grepo jest nowelą
Raz bubą a raz się topią
Czasem chcesz coś podbić
Ale w punkt deff przydzielą
 

DeletedUser29239

Guest
Lisy PW robią bardzo fajne, gdyby to była dominacja nie miał bym wątpliwości co do ich wygranej.
Tutaj mamy cuda liderzy sigmy jak i cośków na poprzednich światach, świetnie sobie radzili w tych płaszczyznach. Olint był tego przykładem. Tak że zapowiada się bardzo ciekawa rozgrywka :).
 
No takie mniemanie ma największy dyplomata na grepo. Wcześniej był uczniem Oriona i bez jego zgody z dziupli się nie wychylał. To co było wcześniej to dla niego wielka czarna dziura.
przed Orionem na chleb mówiłem "bleb" :D
Dziękuję Ci Michale że tak mnie wyszkoliłeś, że na kolejnym serwerze Adaś musiał uciekać na urlop aby nie dostać po gaciach :D
A tak na serio, to w kwestii Michała Adasiu jak zwykle jesteś źle poinformowany.
 
No takie mniemanie ma największy dyplomata na grepo. Wcześniej był uczniem Oriona i bez jego zgody z dziupli się nie wychylał. To co było wcześniej to dla niego wielka czarna dziura.
A potem ten uczeń zlał najlepszego grepo, taktyka i lidera.
W sumie to trochę współczuję, nieciekawa sprawa od typka z dziupli lanie dostać. Nie ma się co dziwić, że skończyło się obsesją xD.
 
Do góry