Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Boli cię że uciekły ci miasteczka sprzed nosa? Rozczaruję cię w naszym przypadku nie będzie warrio 2-0 sigma bo trafiłeś na graczy o innym poziomie niż ktoś kto dopiero zaczyna grę więc tutaj nawet jeśli wespniesz się na wyżyny swoich możliwości to co najwyżej wbijesz bunt na puste miasto. Więc przykro mi nie wpiszesz sobie tego w portfolio :)

A przyszliśmy tutaj dla graczy takich jak ty na darmowe pw View attachment 13688
Chcesz powiedzieć że bijecie poziomem gry Sigme i nas o głowe ? Dla tego paktujecie z całym światem ? A wasze bunty broni kilkuset graczy :)
Ps apka nie trykła nie ma co się szczycić wojowniku
 
Boli cię że uciekły ci miasteczka sprzed nosa? Rozczaruję cię w naszym przypadku nie będzie warrio 2-0 sigma bo trafiłeś na graczy o innym poziomie niż ktoś kto dopiero zaczyna grę więc tutaj nawet jeśli wespniesz się na wyżyny swoich możliwości to co najwyżej wbijesz bunt na puste miasto. Więc przykro mi nie wpiszesz sobie tego w portfolio :)

A przyszliśmy tutaj dla graczy takich jak ty na darmowe pw View attachment 13688
Ano, trochę więcej nobków i znacznie mniej dobrych graczy niż wcześniej na tym świecie szczurek zebrał xD.
 
Chcesz powiedzieć że bijecie poziomem gry Sigme i nas o głowe ? Dla tego paktujecie z całym światem ? A wasze bunty broni kilkuset graczy :)
Ps apka nie trykła nie ma co się szczycić wojowniku
Chce powiedzieć że jesteś cienkim graczem, na Ciebie akurat nie potrzeba paktować i jedyne co ci zostało to gruzowanie :) ,,wojowniku,,


Więcej pw niż ty na całym świecie twoi koledzy dziennie robią na złomie :D
 
;)
Chce powiedzieć że jesteś cienkim graczem, na Ciebie akurat nie potrzeba paktować i jedyne co ci zostało to gruzowanie :)
Zgadzam się z tobą całkowicie jestem cieniutkim graczem buduje sobie domeczki i mam wielki zaszczyt grać przeciwko tak zacnej personie ;)
Jednak na twoim miejscu przy takich umiejętnościach grał bym bardziej ofensywnie tak jak to robią gracze czołowi w Lisach których bardzo szanuje i podziwiam :) Bo przez 12 lat gry czegoś takiego nie widziałem :) Ciekawy jestem jednak co ty i wasz sojusz by pokazał jak by się poczerwieniło wkoło ? Wkońcu Sigma my i cała reszta zobaczyli byśmy ten potecjał .
Pozdro mordko
 
Chce powiedzieć że jesteś cienkim graczem, na Ciebie akurat nie potrzeba paktować i jedyne co ci zostało to gruzowanie :) ,,wojowniku,,


Więcej pw niż ty na całym świecie twoi koledzy dziennie robią na złomie :D
Mistrzu nad mistrzami zobacz kiedy zacząłem tu grać i gdzie startowałem :)
Grał bym od początku wyglądało by to inaczej ale i tak szacun za umiejętności
 
ShabbyDelectableGoldenmantledgroundsquirrel-size_restricted.gif
 
Do góry