Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

50% Zwiększona produkcja łask dla wszystkich bogów (nowość)

cytuje ogłoszenie. No generalnie niby przychodzą szybciej, ale przyrosty pokazują się te same. I nie jestem pewna czy mi się tylko wydaje że szybciej mi się łaski robią, czy rzeczywiście szybciej jest.
 

dorocia

Zespół Grepolis
50% Zwiększona produkcja łask dla wszystkich bogów (nowość)

cytuje ogłoszenie. No generalnie niby przychodzą szybciej, ale przyrosty pokazują się te same. I nie jestem pewna czy mi się tylko wydaje że szybciej mi się łaski robią, czy rzeczywiście szybciej jest.

Proszę o zgłoszenie problemu w tickecie, dziękuję.
 
50% Zwiększona produkcja łask dla wszystkich bogów (nowość)

cytuje ogłoszenie. No generalnie niby przychodzą szybciej, ale przyrosty pokazują się te same. I nie jestem pewna czy mi się tylko wydaje że szybciej mi się łaski robią, czy rzeczywiście szybciej jest.
Aktualnie na Dionie(wliczając rekompensowany bonus +50%) 1 miasto ze świątynią max produkuje 41,1 łask (mnożnik x1,75 od podstawowej produkcji). Z arcykapłanką 52,8 (x2,25). Co ciekawe, jak się zmieni boga któregokolwiek w innym mieście. To produkcje łask pokazuje mniejszą wszędzie do 27,4 na 1 miasto. Po odświeżeniu strony wraca do 41,1, a po zmianie boga znów widać 27,4.
 
Przyłączam się do gratulacji dla wszystkich, event tak jak Dion stał na mega wysokim poziomie. Gratulacje dla zcerwonych za dotrzymanie kroku Lisom. Życzyć pozostałym koalicjantom aby teraz ZC bez problemu zapraszało w swoje szeregi w celu wykorzystania bonusu.
Koalicjanci to powinni się martwić żeby oponenci przypadkiem nie zrobili manewru Tajlandia i nie uciekli na urlopy :)
 
Do góry