Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Serwer chyba jeszcze mocniej obsadzony od żółwika. Osobiście jestem ciekaw tych mniej znanych sojuszy jak Stara Gwardia, Sojusz czy Nazwa Później.
Gwardia ze względu na położenie będzie miała problem z utrzymaniem wszystkich miast, bo jest dosłownie na każdym z 4 mórz startowych zatem czy zajmą jedno konkretne? A może jednak spróbują powalczyć na wszystkich frontach?
Tak jak pisze Nike, Sojusz zajął centralne miejsce co może się okazać niezwykle problematyczne zwłaszcza że zakończenie świata to cudaki ale może mają jakiś sprytny plan by rozwiązać ten problem
Powiedziałbym, że(składowo, na papierze) jest najlepiej obsadzony od 2018/2019 roku Na żółwiku jednak część tych mocniejszy graczy nie grałą(klikała rekreacyjnie) lub udawała, że nie gra :p

Nikeee Kilka sprostowań się chyba należy.
1.Sojusz tworzy rada, inna rada to zwykle inny sojusz. W podrabianej sigmie gra sporo jej starych graczy, ale jako, że prowadzi to kto inny, to trzeba to uznać za podróbkę.
2.Nazwa później toczy już pierwsze walki z podrabianą sigmą.
3.CTP mimo kilku zacnych nicków zebrało najsłabszy skład od bardzo dawna(na olincie, abderze czy mesembri te skłądy były znacznie silniejsze), więc potrzebna będzie bardzo intensywna praca rady by te straty nadrobić. Czy to się uda? Zobaczymy.
4.Myślę, że w przypadku zc/csw stawianie zyga7777 przed Black Fish jest nieeleganckie mimo, że jak przypuszczam, zdecydowały o tym Twoje sympatie/antypatie.
 

DeletedUser24557

Guest
1.Sojusz tworzy rada, inna rada to zwykle inny sojusz. W podrabianej sigmie gra sporo jej starych graczy, ale jako, że prowadzi to kto inny, to trzeba to uznać za podróbkę.
2.Nazwa później toczy już pierwsze walki z podrabianą sigmą.
3.CTP mimo kilku zacnych nicków zebrało najsłabszy skład od bardzo dawna(na olincie, abderze czy mesembri te skłądy były znacznie silniejsze), więc potrzebna będzie bardzo intensywna praca rady by te straty nadrobić. Czy to się uda? Zobaczymy.
4.Myślę, że w przypadku zc/csw stawianie zyga7777 przed Black Fish jest nieeleganckie mimo, że jak przypuszczam, zdecydowały o tym Twoje sympatie/antypatie.
dziękuje za ten wpis. odniosę się do tego:
ad1. tak, rada może być inna, ale używają oficjalnie tej nazwy, wiec i ja ją używam. Napisałam, że w odświeżonej odsłonie, co daje do zrozumienia, że nie jest to ten sam sojusz
ad2. nie pisałam jeszcze w ogóle o walkach, niech sie więcej zadzieje najpierw, ale fajnie ze o tym wspominasz, bo oznacza, ze moje założenia są słuszne ;)
ad4. wymieniłam lidera wedle mojej wiedzy, a nie upodobań. Jeśli coś się zmieniło, to przepraszam, ale przed startem dostałam wyraźną informację, że to Zyga będzie dowodził. Nie umniejszam Banicie, ale tak samo nie napisałam o pozostałych dowodzących u Lisów, mimo, że Hopek nie rządzi sam.
 
ad3. Dlaczego Alpha który praktycznie nie gra zabiera głos oceniający naszych graczy ?

Słabszy skład bo kogo tam nie ma ? Straciliśmy kilku graczy ale pewny jestem,że pozyskaliśmy kilkunastu dużo bardziej wartościowych niż kilku krzykaczy.

A Ty Alpha albo zacznij grać albo zajmij się swoją trąbą.
 
ad3. Dlaczego Alpha który praktycznie nie gra zabiera głos oceniający naszych graczy ?

Słabszy skład bo kogo tam nie ma ? Straciliśmy kilku graczy ale pewny jestem,że pozyskaliśmy kilkunastu dużo bardziej wartościowych niż kilku krzykaczy.

A Ty Alpha albo zacznij grać albo zajmij się swoją trąbą.
No na papieżu najsłabszy od kilku światów. Większość topowych z nicków z abdery/olintu/mesembri jest tu nieobecna. Do tego widzę sporo nicków osób wykazujących się częstą nieaktywnością na grze. To nie jest obraza, a obiektywna ocena z którą zgodzi się praktycznie każdy.

To nie znaczy, że nie możecie czegoś ugrać, graczy zawsze można wyszkolić i odpowiednio front zbudować, ale będzie niewątpliwie trudniej.

Meliskę polecam, bo strasznie spięty jesteś i kłótni szukasz na silę ferdzio :p.
 
Do góry