Doświadczenie

  • Rozpoczynający wątek Napoleon IV
  • Data rozpoczęcia

Podoba wam się ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    14
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Otóż wpadł mi do głowy pewien pomysł żeby jednostki które atakowały lub się broniły dostawały pkt.doświadczenie, które zwiększały by ich siłę ataku,obronę itp.Czekam na wasze zdanie na ten temat.:)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bez sensu , to nie jest jakieś mmorpg , w którym celem jest bicie expa (doświadczenia) tylko Grepolis, jest dużo gier , w których łazisz ludzikiem , zabijasz potworki i leci z nich doświadczenie , na pewno spodoba ci się któraś z nich

Jestem na NIE
 

DeletedUser77

Guest
Jak dla mnie to jest gra bardziej strategiczna aniżeli rpg.
A strategia raczej nie polega na zdobywaniu doświadczenia i poziomów lecz na czymś innym.
Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
jeżeli zbudowałem armię złożoną np z 1000 niedoświadczonych procarzy, którzy następnie wzieli udział w jakiejś bitwie i padło ich np 200, to zachowało się 800 z doświadczeniem '1p'. dobudowuję 200 straconych i otrzymuje mix 800x1p+200x0p. kolejna bitwa. ginie 300 (np 200x1p i 100x0p). otrzymuję 600x2p+100x1p. odbudowuje armię i mam 600x2p, 100x1p i 300x0p. po kilku(nastu) takich bitwach mamy tak zmiksowane wojsko (nawet gdy to jednostki jednego rodzaju), że bez sensu jest obciążać serwer takimi danymi (których liczba stale rośnie z każdą walką na świecie).

doświadczenie zbierasz sam w realu - zaczynając grę jesteś newbie'm, który wysyła kawalerzystów na wsparcie a po jakimś czasie gry jesteś tak doświadczony, że nazwać cię można maszyną do przejmowania miast. żadne wirtualne doświadczenie nie jest w tego typu grach potrzebne.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Doświadczenie

Armia się cały czas zmienia, poza tym zbyt bardzo by to obciążyło serwery gdyby każdej jednostce trzeba było naliczać oddzielne doświadczenie. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry