[Wyjaśnione] [do teamu] Rekomspensata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22102
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22102

Guest
Witam,

jeżeli przez kolejną usterkę gry straciłem 2 bonusy do farmienia, które aktywowałem chwilę przed usterką gry, to rozumiem, że po napisaniu ticketa jako rekompensatę otrzymam je znów do ekwipunku?

Pozdrawiam
Kot Felix
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: [do teamu] Rekomspensata

Decyzje o ewentualnych rekompensatach podejmuje zawsze InnoGames. nie są one jednak indywidualne. Napisanie ticketa niestety nie spowoduje przywrócenia utraconych jednostek.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: [do teamu] Rekomspensata

Decyzje o ewentualnych rekompensatach podejmuje zawsze InnoGames. nie są one jednak indywidualne. Napisanie ticketa niestety nie spowoduje przywrócenia utraconych jednostek.

nie pytam się o jednostki, tylko o bonusy, które Wy jako team PL możecie dawać.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: [do teamu] Rekomspensata

Dołączam się do pytania.... Ja również miałem wymuszoną lojalność i jest ona na straty, a na tym etapie jest ona cenna jak złoto (Mówię o akcjum)
 

DeletedUser24183

Guest
Odp: [do teamu] Rekomspensata

Myślę że wielu graczy na tym poziome gry ( chodzi mi o serwer Akcjum) poniesie przez tą usterkę duże straty , utracą bonusy bądź też wojska .
Myślę że będziemy mogli liczyć na dodatkowe bonusy za zadośćuczynienie że tak to nazwę .

To tyle co ode mnie jak na chwile obecną .
 

DeletedUser13963

Guest
Odp: [do teamu] Rekomspensata

Dołączam się do pytania.... Ja również miałem wymuszoną lojalność i jest ona na straty, a na tym etapie jest ona cenna jak złoto (Mówię o akcjum)

Podzielam zdanie kolegi :)
Jakieś 15 minut przed awarią aktywowałem ten bonus. Pomijam również fakt, że do tej pory możliwe, że magazyn zostanie zapchany.
A to, że kolona nie puszczę przed bonusem również jest moją stratą.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: [do teamu] Rekomspensata

Pytam sie gdzie tu jest odpowiedź w sprawie rekompensat ?
indianin.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry