Doborowy Strateg - głosowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

DonBeker
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Gratuluje DonBeker.

W nawiązaniu do:

7. Wytypowany kandydat w każdej chwili może zrezygnować z udziału w konkursie. Rezygnację należy zgłosić w temacie z listami kandydatów lub w prywatnej wiadomości do opiekunki konkursu.

rezygnuje z udziału w konkursie tym i jakimkolwiek który będzie tutaj organizowany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

NO i o to chodziło :):)
gratki Don :cool:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Dziękuję Wszystkim za głosy z tego miejsca! Miło było przeczytać kilka komentarzy jakie się pojawiły pod moim adresem tutaj.

Jednak bardzo żałuję, że co po niektórzy urządzili sobie z tego konkursu taką "szopkę". Sensu to większego nie ma, a takie zachowanie jedynie odpycha innych od tych osób i kreuje na ich temat niezbyt dobre zdanie. A jakim trzeba być człowiekiem, aby dowartościowywać się przez takie "akcje/kreacje" pozostawię już innym do oceny...
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Oj jaki puściutki jesteś jak tak piszesz. I czytać ze zrozumieniem nie potrafisz...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Pozwolę sobie to przemilczeń i resztę swoich przemyśleń zostawię dla siebie. A Ty sobie możesz myśleć i robić co chcesz...polemiki więcej nie będzie.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Istnieje pewne słowo określające to co robisz-hipokryzja. Nie gadaj na Haszka, skoro na Ciebie też były głosy od osób, które mają na FO 3 posty na krzyż.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Heh...wiesz, pewien mądry człowiek powiedział kiedyś, że każda akcja wywołuje równą jej i przeciwnie skierowaną reakcję. I ta zasada ma zastosowanie nawet w tak błahym przypadku. Ja o te głosy nie prosiłem nikogo. Dostałem je od osób, które mnie poznały praktycznie z każdej strony, którym nie spodobała się ta cała "wielka akcja oświecająca tłumy" Haszka. Gdyby się Haszek nie objawił z tym całym przedstawieniem skierowanym w ośmieszenie konkursu i całego supportu, to te osoby pewnie nawet by się w tym temacie nie wypowiedziały. Do czasu wczorajszej "ofensywy" z Waszej strony konkurs przebiegał całkiem normalnie...
 

DeletedUser19875

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Do czasu wczorajszej "ofensywy" z Waszej strony konkurs przebiegał całkiem normalnie...
I piszesz to szczerze i tak właśnie uważasz?
Zadanie teoretyczne dla doborowego stratega:
Szpiegując potencjalne cele wojenne znajdujesz miasto bronione jedynie przy pomocy szermierzy. W zasięgu szybkiego ataku przez morze masz garnizon hoplitów z katapultami. W obstawie masz jedynie 15 ogni. Wysyłasz atak, czy rezygnujesz?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Tak, piszę to całkiem poważnie. Głosowali wcześniej Ci, którzy na tym forum się jeszcze udzielają i mają pojęcie, kto zasługuje na ten tytuł...który jakbyś przeczytał chociaż opis kategorii z tą strategią i w ogóle grą ma niewiele wspólnego. Jednak to trzeba się trochę zorientować w temacie, a nie głosować na ślepo, bo ktoś Ci tak kazał...

A co do pytania, to na taką decyzję składa się jednak wiele czynników, o których z pewnością doskonale wiesz i trudno mi tak na ślepo ocenić sytuację...każdy atak jest inny. Co z tego, że w mieście są sami szermierze, jak obrońca ma w mieście obok na wyspie biremy? A nawet jak ma te biremy, to czy jest w miare aktywny o tej porze...indywidualna decyzja zależna w dużej mierze od położenia miast na mapie.

To jednak nie miejsce na takie rozważania i z mojej strony EOT.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Daj spokój Don.. celem Haszka jak sam napisał było "wkurzenie towarzystwa wzajemnej adoracji" - Jak sam to napisał na forum Zakrosu prosząc by oddano głosy na niego.
Przez "przypadek" stworzył sobie własne kółeczko wzajemnej adoracji. I bardzo dobrze, było by nudno gdyby się wszyscy ze sobą zgadzali.
Jak to ktoś powiedział, wiadomo kto swój a kto nie.
Z pewnością na kolejnym świecie jeżeli ktoś się zdecyduje grać to będzie chociaż ciekawie :). Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
A jak wiadomo każdy lubi takie gwiazdy.... :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry