[Ulepszenie] Dodanie aktywnych bonusów w raportach szpiegowskich

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wporwadzeniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 6 46,2%
  • Nie

    Głosy: 5 38,5%
  • Obojętne

    Głosy: 2 15,4%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser15166

Guest
Proponuję dodać w raportach szpiegowskich informacje o aktywnych bonusach w danym mieście (np. ulepszona obrona, ekspansja lądowa itp.) Myślę, że będzie to przydatna funkcja.

aaaa.jpg
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dodanie aktywnych bonusów w raportach szpiegowskich

Osobiście jestem na nie. W pewnym stopniu ułatwiłoby to offowcom grę, to fakt, ale jak dla mnie, to chyba za dużo info z tego szpiega. Na razie jednak nie głosuję, poczekam na kilka innych głosów i może ktoś mnie przekona do zmiany zdania.
 

DeletedUser15109

Guest
Odp: Dodanie aktywnych bonusów w raportach szpiegowskich

Na nie, za dużo byłoby informacji o szpiegowanym mieście.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dodanie aktywnych bonusów w raportach szpiegowskich

Niestety ale chyba będę na NIE, choć także chwilowo wstrzymam się z głosem. BYłoby to moim zdaniem za wiele tak naprawdę. Gdyby ktoś wyczaił miasto z 300 dodatkowymi ludzikami od razu stałoby się ono jego celem by tylko odegrać się na przeciwniku rujnując to co zdobywał przez X czasu
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: Dodanie aktywnych bonusów w raportach szpiegowskich

A ja jestem w 100% na tak. Dlaczego? Dlatego, że praca szpiega polega na wyciągnięciu jak najwięcej informacji z danego miasta. Skoro wysyłamy szpiega to chcemy wiedzieć wszystko o danym mieście jak również jakie dany gracz ma aktywne bonusy. Osobiście dodałbym również badania w akademii, dlatego że strasznie denerwujące jest to jak przejmujemy aktywnego gracza, a okazuje się, że w akademii kiła i mogiła. Szpieg powinien ułatwiać pracę jak tylko się da i pomagać w wyborze miasta do przejęcia. Dlatego uważam, że szpieg powinien dostarczać wszelkich informacji, które to informacje przecież są ważne tylko w momencie jego wejścia do miasta, ponieważ za np 1h może się bardzo dużo zmienić.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dodanie aktywnych bonusów w raportach szpiegowskich

Na nie zadużo szpieg wie i teraz każdy wie jak kogoś pokonać atakuje idealnie 100 procków i wygrywa
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dodanie aktywnych bonusów w raportach szpiegowskich

Propozycja odrzucona.
Powód: InnoGames nie ma w planach wprowadzenia takiego rozwiązania. Było by za łatwo dla atakującego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry