[Nowość] Dodanie poziomów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21096
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest dobry

  • fajny bomysł

    Głosy: 5 15,6%
  • nie wiem

    Głosy: 1 3,1%
  • zły pomysł

    Głosy: 26 81,3%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser21096

Guest
trochę mi się nudzi w greko każde miasto np. gospodarstwo poziom 40 poziom 40 fajnie by było jak by dodano wyrze poziomy budynków
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Ankiete dodaj + popracuj ze słownikem ortograficznym bo masakra :( :mad:
Jak chcesz wyższe poziomy to na achilles zapraszam ;)
Głos na nie jak będzie ankieta bez sensu powinieneś chociaż troche to opisać jak to widzisz
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Tego się czytać nie da
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
A co nam dadzą te wyższe poziomy budynków? Więcej wojska i teoretycznie przyspieszenie gospodarki...tylko, że to i dla obrońcy oraz dla agresora na to samo wyjdzie. Po co dodawać jeszcze więcej tych poziomów?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

głos na NIE,zbędny dodatek, a gdyby to wprowadzili to za jakiś czass znów by Ci się znudziło i pisałbyś ponownie takie propozycje?:)))
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

trochę mi się nudzi w greko każde miasto np. gospodarstwo poziom 40 poziom 40 fajnie by było jak by dodano wyrze poziomy budynków

Oglonie jesli tylko gospodarstwo bylo powiekszone np o 4 poziomy max to by bylo ok a jesli chodzi o reszte to nie potrzeba.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Mi też się nie podoba
Tak jak napisał DonBeker nie pomoże Ci w lepszym atakowaniu czy w obronie bo idzie to w obie strony.
Gdy zbudujesz np. gospodarstwo do 50 poziomu i co w tedy ?
Znów chciałbyś ankiete, bo Ci się nudzi ?
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Głos na nie, ta zmiana nic nie wnosi do gry, po co wprowadzać coś co nie da żadnych korzyści ani atakującemu ani obrońcy? Jeśli chcesz mieć więcej poziomów nie tylko gospodarstwa graj na achillesie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

To całkiem niezły pomysł, chociaż poziom Gospodarstwa Wieśniaków jest zwiększony na Świecie Bohaterów :)
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

no wiem ale tylko gospodarstwo i tylko 1 świat jak by było na wszystkich zwiększone a jak Gre time ma czas na upiększanie gry to też może mieć chyba na poprawienie jakości po ostatniej aktualizacji mam same problemy z grą

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Głos na nie, ta zmiana nic nie wnosi do gry, po co wprowadzać coś co nie da żadnych korzyści ani atakującemu ani obrońcy? Jeśli chcesz mieć więcej poziomów nie tylko gospodarstwa graj na achillesie.

ja dałem tylko przykład jak by były wszystkie poziomy zwiększone
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

nowi gracze by mieli jeszcze trudniej! wyobraź sobie że jesteś nowy na serwerze który ma już pare miesięcy i nagle ktoś cię atakuje pięcioma tysiącami offa i innymi bonusami.
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

no ale mi chodziło o 10 poziomów do dodania i tak większość złurzywa na budynki ludzi
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Mylisz się. 10 poziomów więcej to by mogło być nawet 5000 ludzi w mieście, z czego obecnie budynki zużywają maksymalnie 1144 ludzi powiedzmy, że te 10 poz. w innych budynkach zużyłoby 200 ludzi, to cały czas na wojsko zostaje 3 656 mieszkańców. Jeżeli dodać do tego pług i łaźnie to byłoby 4 356 mieszkańców na wojsko. To prawie dwa razy więcej niż obecnie! A ludzie chcą mieć więcej wojska więc nie będą rozbudowywali wszystko na max i ilość wojska jeszcze wzrośnie. Nowi gracze byliby bez szans(bez morale) a na starych światach zamieszałoby to całą taktyką. Głos na nie.
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

no tak ale jak wszystko równo podnieść tak by było na woja 2000 wtedy bybyło według mnie ok.nikt nie będzie robił jednostek za 1 człowieka
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Oczywiście, że postawą deffa i offa są jednostki za 1 mieszkańca. Zobacz sobie fragment FAQ:
Lądowe off:
Procarz (skuteczny przeciwko hoplitom, łucznikom, kalidońskim dzikom i centaurom)
- Hoplita (skuteczny przeciwko szermierzom, rydwanom, minotaurom, pegazom, cerberom i cyklopom)
- Kawalerzysta (skuteczny przeciwko łucznikom) - czyli ten za 3 mieszkańców popatrz skuteczny tylko przeciw łucznikom
- Rydwan (skuteczny przeciwko szermierzom, rydwanom, minotaurom, pegazom, cerberom i cyklopom lecz Procarz (skuteczny przeciwko hoplitom, łucznikom, kalidońskim dzikom i centaurom)
- Hoplita (skuteczny przeciwko szermierzom, rydwanom, minotaurom, pegazom, cerberom i cyklopom)
- Kawalerzysta (skuteczny przeciwko łucznikom)
- Rydwan (skuteczny przeciwko szermierzom, rydwanom, minotaurom, pegazom, cerberom i cyklopom lecz lepiej w ataku wypadają hoplici) - a ten za 4 mieszkańców może mityczne pokonuje i szermierzy też ale "lepiej w ataku wypadają hoplici"
- Katapulta (jest wykorzystywana głównie w celu burzenia murów przeciwnikom by zmniejszyć siłę obrony miasta) - przydaje się owszem ale jednostek nie pokona
I hoplitów nie pokona żaden za więcej niż 1 mieszkańca.
I tak jest 4(tyle nie mitycznych pokonują za 1 mieszkańca ):2,5(tyle nie mitycznych pokonują za więcej niż 1 - 0,5 odjęte, ponieważ lepiej od rydwanów walczą hoplici)

Deff ląd:
- Szermierz (skuteczny przeciwko procarzom, cyklopom i eryniom)
- Łucznik (skuteczny przeciwko hoplitom, rydwanom, meduzom i mantykorom)
- Rydwan (skuteczny przeciwko kawalerzystom, harpiom, gryfom i minotaurom) - za 4 mieszkańców a pokonuje z nie mitycznych tylko kawalerzystów
- Hoplita (skuteczny przeciwko kawalerzystom, harpiom, gryfom i minotaurom)
- Oddział obywatelski (to słabe jednostki defensywne które możemy powołać w gospodarstwie na 3h, są szczególnie przydatne podczas obrony swojego miasta)

A tutaj 3:1 dla jednostek za 1 mieszkańca.

Reasumując: Jednostki za więcej niż 1 mieszkańca są używane(np. mix procarzy z kawalerzystami), ale w większości produkuje się jednostki za 1 mieszkańca.

Wykorzystałem fragment FAQ -Achilles--:http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?18553-Podzia%C5%82-jednostek-na-off-i-deff
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Jestem przeciwna tej propozycji.
Jeśli masz już rozbudowane gospodarstwo i nie masz co robić z wojakami to zacznij grać i atakować.
Jeśli to miasto deffowe to podeślij komuś potrzebującemu wsparcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Bezsensowne... Już teraz długo się buduje miasta, a co dopiero jakby zwiększyć ilość poziomów. Zdecydowane nie.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Edit: Po przeczytaniu tego jeszcze raz jestem przeciwny tej propozycji, gdyż tak jak z akademią trzeba ocenić, czy potrzebuje się punktów czy wojska.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Dodanie poziomuw

Poza tym co to za motywacja "nudzi się", a budowanie większej ilości domków nie będzie nudne? Trzeba atakować to nie będzie nudy. Głos na nie.
 

DeletedUser22469

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

no tak ale jak wszystko równo podnieść tak by było na woja 2000 wtedy bybyło według mnie ok.nikt nie będzie robił jednostek za 1 człowieka

mylisz sie że nikt nie będzie robił hoplici i procarze wychodzi po 1k jednostek na to jak przeliczysz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodanie poziomuw

Jak chcesz budować to farmeramę polecam... Głos na NIE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry