[Nowość] Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

  • Rozpoczynający wątek Skrevix
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Chciałbym zaproponować bardzo prosty, dodatkowy sposób pozyskania monet mądrości i wojny poprzez zdobywanie/zakładanie miast.

Założenie miasta - 10 monet mądrości

Podbicie miasta - 10 monet wojny

Ilość zdobywanych w ten sposób monet nie jest duża, ale moim zdaniem była by miłym dodatkiem do nowego miasta.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

A przewidziałeś coś dla "starych" światów? Czy tylko na tych "nowych" gracze mają być dodatkowo nagradzani?

W sumie, to jak dla mnie największą nagrodą jest nowe miasto i PW jakie można sobie nabić przy jego podbijaniu...ale to już temat na inną dyskusję. Na razie wstrzymam się od głosu, bo jestem ciekawy rozwiązań dla światów bez bohaterów.


PS: Chociaż w sumie, to jakby ta propozycja miała zostać wprowadzona, to minie tyle czasu, że światy bez bohaterów już mogą nie istnieć:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

założenie miasta - no w początkowych etapach gry to raczej nie jest przejaw mądrości :) tak więc propozycja nowych sposobów na monety - do dopracowania.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

założenie miasta - no w początkowych etapach gry to raczej nie jest przejaw mądrości :) tak więc propozycja nowych sposobów na monety - do dopracowania.

Czemu ? 10 monet to nie dużo, jak na cenę bohatera ... :)
Dla mnie propozycja jest ok, ale z głosem też się wstrzymam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A przewidziałeś coś dla "starych" światów? Czy tylko na tych "nowych" gracze mają być dodatkowo nagradzani?

W sumie, to jak dla mnie największą nagrodą jest nowe miasto i PW jakie można sobie nabić przy jego podbijaniu...ale to już temat na inną dyskusję. Na razie wstrzymam się od głosu, bo jestem ciekawy rozwiązań dla światów bez bohaterów.


PS: Chociaż w sumie, to jakby ta propozycja miała zostać wprowadzona, to minie tyle czasu, że światy bez bohaterów już mogą nie istnieć:)

No wiadomo, na światach gdzie nie ma bohaterów, nie będzie pewnie za to monet ...
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

Ja jestem na nie, właśnie ze względu na te liczby? Co to jest 10 monet? To jest nic. Co to realnie zmienia w grze? Nic. Dziękuje więc za takie nic nie dające dodatki, które zapewne jeszcze by obniżyły nikłą już sprawność tej gry. "Aktualizacjom" mówimy w tej grze już NIE.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

Jestem na NIE. Za mało monet , nic to nie zmienia, a gdyby ilość monet była by większa to była by przesada. Brak sensu.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

A ja jestem na TAK, propozycja ciekawa. Jak sam tytuł tematu brzmi "dodatkowy sposób", czyli nie jest on głównym tak jak można wywnioskować z Waszych wypowiedzi, że za taki go wzięliście:)

Kurczaku, dlaczego uważasz za niemądre zakładanie miast na początku gry?

Don, raczej na 100% pewnym jest to, że gdyby to wprowadzili, to światów bez bohaterów już nie będzie:D
 
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

Jestem na NIE. Za mało monet , nic to nie zmienia, a gdyby ilość monet była by większa to była by przesada. Brak sensu.

Swietny post, którego argumenty mozna łatwo obalic.
No, więc od poczatku - malo monet dla nieudacznikow ktorzy miasto podbijaja raz na rok,W zaawansowanym etapie rozgrywki misja wyspowa to 8 monet gdy robimy dwie na dzień mamy ich 16.Miasto podbija się jakos raz na dwa/trzy dni 10 monet co trzy dni biorac pod uwage , ze to ma być dodatkowy sposob na zarabianie monet jest iloscia idealna.
Iosc monet wieksza to przesada?Jesli 10 monet nic nie zmienia,a 20 to przesada to co gdy podbije sie dwa miasta w jednym dniu?
Jednoczesnie to malo jak i za duzo hmm dośc dziwne.
Jedyny brak sensu jaki widze w tym temacie to pare postow bo sama propozycja bardzo dobra i jestem na tak.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

Mi ta propozycja sie podoba :)
10 monet to nie jest ani za dużo , ani za mało. Myśle , że raczej nikomu by nie przeszkadzało gdyby dostał dodatkowe motety za podbój/założenie miasteczka :D
Głos na tak.
 

DeletedUser15925

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

Teraz wystarczy dobry duet i wymiana miast, a monety będą rosnąć jak nigdy wcześniej. Po prostu genialne :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

założenie miasta - no w początkowych etapach gry to raczej nie jest przejaw mądrości :) tak więc propozycja nowych sposobów na monety - do dopracowania.

Ależ jak to? Przecież założenie miasta na... szaraku, to najlepsze co można zrobić na początku świata :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

Jestem "za".

Na tę chwilę monety zdobywamy w dość powolnym tempie i przydadzą się dodatkowe sposoby, aby pozyskać ich więcej.
Tylko wprowadziłbym kilka rozwiązań.

1. Za podbicie/założenie miasta gracz otrzyma 10 monet wojny lub 10 monet mądrości (szansa 50/50)
2. Za podbicie kilkukrotnie tego samego miasta, monety otrzymamy wyłącznie przy pierwszym podbiciu tego polis.

bądź:

1. Za każdy zdobyty poziom kultury otrzymamy 12 monet wojny lub 12 monet mądrości (szansa 50/50)

- ta opcja wyeliminuje celowy handel miastami, o którym wspominaliście.
 

DeletedUser23765

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

Dobrze by było też dodać jakieś nowe nagrody np. Harpie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

W sumie nie taki głupi pomysł. Dodatkowo by to zachęciło graczy do podbijania miast, bo by wtedy mieli więcej monet do wydania expa na bohatera ;D
 

DeletedUser23961

Guest
Re: Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

trochę oklepana propozycja bo zbyt dozo tych monet tym sposobem nie zyskasz
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

No właśnie o to chodzi, żeby tych monet nie było za dużo...ani oczywiście też za mało:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

Bardzo dobry pomysł. Jednakże 10 monet wojny jest niczym w późniejszych etapach gry. Można by więc dodatkowo dodać to, że za 1 podbite miasto 10 monet wojny (założone 10 monet mądrości),
2 podbite miasto 15 monet wojny (założone 15 monet mądrości)
3 podbite miasto 20 monet wojny (założone 20 monet mądrości)
itd.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

To jest dodatkowy sposób zdobywania monet co już było wałkowane nie raz w temacie. Przy podbiciu setnego miasta dostawałoby się 500 monet? nie uważasz, że to jednak trochę za dużo?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

no nie bardzo. po co to komu? potem i tak jest więcej monet za misje wyspowe.
Ale mogliby na początku gry dawać pakiet startowy 300 monet wojny :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dodatkowy sposób zdobywania monet wojny i mądrości

Propozycja odrzucona.
Powód: Pewne propozycje odnośnie zdobycia w inny sposób monet zostały już przesłane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry