Dwa miasta na tej samej wyspie jak wygląda sprawa pobieranie surowców???

DeletedUser

Guest
Objaśnienie sytuacyjne- mam jedno miasto i na wyspie jest 8 wiosek jeżeli założę drugie miasto to oba miasta będą mogły w tym samym czasie czerpać surowce z wiosek czy będę zmuszony dzielić czas pobierania surowców na te dwa miasta. Jeszcze prościej. Czy jak nacisnę żądanie 5 minut w jednym mieście to czy w drugiem mogę od razu też mogę nacisnąć 5 minutowe żądanie ? Mile widziana pomoc gdyż za parę dni założę kolejne miasto i rozważam gdzie je założyć czy na tej samej wyspie na której już mam władze nad wioskami czy na nową wyspę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dwa miasta na tej samej wyspie jak wygląda sprawa pobieranie surowców???

Objaśnienie sytuacyjne- mam jedno miasto i na wyspie jest 8 wiosek jeżeli założę drugie miasto to oba miasta będą mogły w tym samym czasie czerpać surowce z wiosek czy będę zmuszony dzielić czas pobierania surowców na te dwa miasta. Jeszcze prościej. Czy jak nacisnę żądanie 5 minut w jednym mieście to czy w drugiem mogę od razu też mogę nacisnąć 5 minutowe żądanie ? Mile widziana pomoc gdyż za parę dni założę kolejne miasto i rozważam gdzie je założyć czy na tej samej wyspie na której już mam władze nad wioskami czy na nową wyspę.

Jeżeli masz kilka miast na tej samej wyspie, to tylko jedno z miast będzie mogło czerpać z danej wioski surowce w danym momencie. Czyli np. klikając w 5 minutowe żądanie w jednym mieście, będziesz musiał odczekać kolejne 5 minut zanim drugie miasto będzie mogło pobrać z tej wioski surowce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dwa miasta na tej samej wyspie jak wygląda sprawa pobieranie surowców???

bardzo dziękuje Lumia za odpowiedz jest to ważna sprawa dla dalszej strategi rozwoju.
w domu używam tel lumia820 ale nie dał rady mi pomóc :).
Jeszcze raz dzieki
 
Do góry